Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży

Dnia 9 kwietnia 2022 roku odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych organizowany przez SZS Dolny Śląsk.

Zawody rozegrano pod Zamkiem w Oleśnicy, uczniowie klas I-III wzięli udział w Biegach Sprawnego Dolnoślązaczka, a uczniowie klas IV-VIII w Drużynowych Biegach Przełajowych o Puchar Przewodniczącego SZS „Dolny Śląsk” Ireneusza Cichego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w każdej kategorii wiekowej z podziałem na chłopców oraz dziewczynki.

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła uplasowała się na następujących miejscach:

• Igrzyska Dzieci Dziewcząt, miejsce VI (rocznik 2009-2010)
  • Igrzyska Dzieci Chłopców, miejsce XV (rocznik 2009-2010)
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta, miejsce V (rocznik 2007-2008)
  • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopcy, miejsce VIII (rocznik 2007-2008)

Wyniki najmłodszych reprezentantów SP nr II w Twardogórze w Biegu Sprawnego Dolnoślązaczka:

• Samojlenko Michał, miejsce 2 – Klasy III
  • Ennoury Yasmin, miejsce 34 – Klasy II na 77 uczestników biegu.
  • Wesołowski Kajetan, miejsce 36 – Klasy II na 77 uczestników biegu.
  • Szczepaniak Bartosz, miejsce 62 – Klasy I na 85 uczestników biegu.

Wyniki uczniów klas IV-VIII zostały ujęte w kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki.

Wyniki dziewcząt roczniki 2011-2012

• Potyrała Małgorzata, miejsce 36 na 76 uczestników biegu.
  • Łotecka Lena, miejsce 62 na 76 uczestników biegu.