Osiągnięcia 2022/2023

KONKURSORGANIZATOROPIEKUNSUKCESYRANGA KONKURSU
XX Festiwal Pieśni Patriotycznej i ŻołnierskiejPCEiK OleśnicaBarbara FrancI miejsce – Zespół w składzie:
Agnieszka Pater 4d
Natasza Nowak 5d
Maja Wilk 5d
Zuzanna Wilk 5d
Powiatowy
V Powiatowy Konkurs Piosenki ObcojęzycznejPowiatowe Centrum Edukacji i Kultury w OleśnicyMonika Juszczak
Beata Karasińska-Świerad
Barbara Franc
III miejsce – Maria Juszczak 8a III miejsce – Iga Jaworska 4a III miejsce Klara Sobińska 2dPowiatowy
Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego zDolny Ślązak dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023Kuratorium Oświaty we WrocławiuBeata Karasińska-ŚwieradI miejscePowiatowy
Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2022/2023Kuratorium Oświaty we WrocławiuBeata Karasińska-ŚwieradLaureat konkursu - I miejsceWojewódzki
VI Powiatowe Mistrzostwa Matematyczne dla klas III szkół podstawowychPCEiK OleśnicaBeata FijałkowskaI miejsce - Blanka ŁuczakPowiatowy
Igrzyska Wiedzy u Kościuszki – „ Poliglota” konkurs z języka angielskiegoLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w SycowieBeata Karasińska-ŚwieradZuzanna Duda - II miejsceMiędzyszkolny
Igrzyska Wiedzy u Kościuszki – „ Biologiczna Pasja” konkurs z biologiiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w SycowieMarta Kozioł-SkrzypczakWyróżnienie Aleksandra Lis klasa 8cMiędzyszkolny
Igrzyska Wiedzy u KościuszkiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w SycowiePaweł KosińskiKajetan Matusiak 8a - I m-ce Powiatowy
Igrzyska Wiedzy u KościuszkiLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w SycowiePaweł KosińskiMaja Garwolińska 8d -III m-cePowiatowy
Finał Wrocławskiego Maratonu MatematycznegoUniwersytet Wrocławski Wydział Matematyki i InformatykiPaweł KosińskiAntoni Pelc 6c - eliminacje finałoweWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Katarzyna Krzywda, Marta Kozioł-Skrzypczak, Gabriela GratzkeJulita Strojna 8d - I miejsceWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Marta Kozioł-Skrzypczak, Olena Olszańska, Danuta BabulaKalina Wesołowska 8b - II miejsceWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Marta Kozioł-Skrzypczak, Olena Olszańska, Danuta BabulaPatrycja Kreczmer 8b - III miejsceWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Katarzyna Krzywda, Danuta Babula, Barbara KałandziakMagdalena Pietrzykowska 5c - I miejsceWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Marta Kozioł-Skrzypczak, Olena Olszańska, Monika JuszczakMałgorzata Potyrała 6b - I miejsceWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Marta Kozioł-Skrzypczak, Olena Olszańska, Monika JuszczakJakub Włodarczyk 6b - II miejsceWojewódzki
Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy pt. „Odkryj Dolinę Baryczy- projektowanie przez dzieci i młodzież szkolną wycieczek po regionie”.Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Katarzyna Krzywda, Marta Kozioł-SkrzypczakOliwia Frątczak 4c - III miejsceWojewódzki
VI Powiatowe Mistrzostwa Matematyczne klas 4-6Pcik OleśnicaMałgorzata DrykaI miejsce Kajetan Matusiak 8aPowiatowy
Konkurs zDolny Ślązak matematykaDodn WrocławMałgorzata DrykaKajetan Matusiak 8aWojewódzki
Konkurs
„ Znam Dolny Śląsk – park krajobrazowy w mojej okolicy”
Dolnośląski Zespół Parków KrajobrazowychLudmiła SzymanekMaciej Iwanowski 8e – I miejsceWojewódzki
Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy-„Nasza Ziemia-środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Geologiczna różnorodność Ziemi”Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział Dolnośląski Ludmiła SzymanekLena Lizak 6c- wyróżnienie w półfinale, Ogólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy-„Nasza Ziemia-środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Geologiczna różnorodność Ziemi”Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział DolnośląskiLudmiła SzymanekMartyna Lizak 6c - wyróżnienie w półfinaleOgólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy-„Nasza Ziemia-środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Geologiczna różnorodność Ziemi”Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział DolnośląskiLudmiła SzymanekJakub Włodarczyk 6b- wyróżnienie w półfinaleOgólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn.”MY i RYBY- jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas”Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju WsiPaulina StrojnaStrojna Hanna 4a– II miejsceOgólnopolski
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pn.”MY i RYBY- jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas”Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju WsiAnna PietrzykowskaPietrzykowska Magdalena 5c- wyróżnienieOgólnopolski
Konkurs Plastyczny ”Wygrajmy klimat”Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny BaryczyLudmiła SzymanekPatrycja Kreczmer 8b - I miejsce w kategorii klas VIIIRegionalny
Konkurs Plastyczny ”Wygrajmy klimat”Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”Ludmiła SzymanekMagdalena Pietrzykowska 5c - I miejsce w kategorii klas VRegionalny