Osiągnięcia 2021/2022

KONKURSORGANIZATOROPIEKUNOPIEKUNRANGA KONKURSU
XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny pod Patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Twardogórze. GOSiR TwardogóraAgnieszka Bujok, Halina ŚlusarekI miejsce – Michał Samojlenko, kl.3dMiędzynarodowy
IV Powiatowy Konkurs Poprawności Językowej ZNAM JĘZYK OJCZYSTY dla uczniów klas III szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022. PCEiK Oleśnica Halina Ślusarek I miejsce – Michał Samojlenko, kl.3dPowiatowy
IX Gminny Przegląd Kolęd i PastorałekGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w TwardogórzeBarbara Franc I miejsce (kat.IV-VI) Maja Piech, kl.4bGminny
IX Gminny Przegląd Kolęd i PastorałekGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w TwardogórzeBarbara Franc II miejsce (kat.VII-VIII) Milena Ziglewska, kl.7bGminny
IX Gminny Przegląd Kolęd i PastorałekGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w TwardogórzeEwelina Bąk II miejsce (kat.IV-VI) Jakub Bąk, kl.6bGminny
IX Gminny Przegląd Kolęd i PastorałekGminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w TwardogórzeMonika JuszczakI miejsce (kat.VII-VIII) Maria Juszczak, kl.7aGminny
XVI Konkursu Informatycznego BóbrLearnetic SA Prof. Maciej M. SysłoAgnieszka Wira Hubert Gonera kl.8f wróżnienieOgólnopolski
XVI Konkursu Informatycznego BóbrLearnetic SA Prof. Maciej M. SysłoAgnieszka Wira Oliwia Dudycz kl.8b wróżnienieOgólnopolski
XVI Konkursu Informatycznego BóbrLearnetic SA Prof. Maciej M. SysłoAgnieszka Wira Kacper Niemierowski kl.8d wróżnienieOgólnopolski
XIII Powiatowy Turniej SUDOKU dla klas I-VIII szkół podstawowychPCEiKAgnieszka Wira Hubert Gonera kl.8f V MIEJSCE Powiatowy
XIII Powiatowy Turniej SUDOKU dla klas I-VIII szkół podstawowychPCEiKAgnieszka Wira Tomasz Froniewski kl.7e XII MIEJSCE Powiatowy
XIII Powiatowy Turniej SUDOKU dla klas I-VIII szkół podstawowychPCEiKAgnieszka Wira Julia Oko kl. 4a IX MIEJSCE Powiatowy
XIII Powiatowy Turniej SUDOKU dla klas I-VIII szkół podstawowychPCEiKAgnieszka Wira Julia Mogielnicka kl.4a VI MIEJSCE Powiatowy
Konkurs plastyczny - Bądź bohaterme. Zaszczep się!Powiatowa Stacja Epidemiologiczna w OleśnicyEwa Suchomska Oliwia Frątczak kl. 3c -II miejsce Gminny
Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniowąBiblioteka Publiczna w Twardogórze pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy TwardogóraEwa Łysek Judyta Preisner kl.3b - I miejsce nagroda burmistrza. Gminny
Konkurs plastyczny „Pozytywne Emotki”Biblioteka szkolnaLilla Gmyrek Nagrodzeni: Hanna Zawadzka kl. 2 b, Agata Iwachów kl. 2b, Wojciech Klimas kl. 2b. Szkolny
Konkurs Czytelniczy „Czytanie jest OK”Biblioteka szkolnaLilla Gmyrek Bartosz Szydełko kl. 2 b, III miejsce Szkolny
Konkurs Czytelniczy „Czytanie jest OK”Biblioteka szkolnaEwa Suchomska Szymon Wiśniewski kl. 3c- I miejsce Letycja Sczot kl. 3 c - II miejsce Mikołaj Trzeciak kl. 3 c - wyróżnienie Szkolny
XI Światowy Dzień Tabliczki MnożeniaSP 2 Twardogóra Ewa Suchomska Tytuł Eksperta Tabliczki mnożenia otrzymali: Lena Rusiecka kl. 3c, Szymon Wiśniewski kl. 3c, Michał Dwornikowski kl. 3c, Hubert Kułakowski kl. 3c, Mikołaj Trzeciak kl. 3cSzkolny
Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Dziewcząt 23.09.2021r.Powiatowy Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce drużynowo: Maja Wodnicka Martyna Dżugaj Oliwia Masztalerz Nikola Błasiak Patrycja Szymańska Nadia Knefel Tatiana Gierus Kinga Dżugaj Nikola Kondziela Maja Kaźmierska Wiktoria Początek Amelia SzafernakierPowiatowe
Mistrzostwa Powiatu w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Chłopców 23.09.2021r.Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce drużynowo: Gracjan Kaźmierski Jakub Witiw Mateusz Wieczorek Grzegorz Janas Kajetan Matusiak Jakub Dryka Brajan Krawczyk Miłosz WierzbickiPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w biegu na 300m- Miłosz WierzbickiPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w biegu na 1000m- Brajan KrawczykPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w rzucie oszczepem- Grzegorz JanasPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w biegu na 100m- Kajetan MatusiakPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w skoku w dal- Tatiana GierusPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w rzucie oszczepem- Patrycja SzymańskaPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w rzucie dyskiem- Oliwia MasztalerzPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce w biegu na 600m- Amelia SzafernakierPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce w skoku w dal- Nadia KnefelPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaIV miejsce w skoku w dal- Wiktoria ZielińskaPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w biego 200mppł- Gracjan KaźmierskiPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w biegu na 600m- Maja KaźmierskaPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w biegu na 600m- Wiktoria PoczątekPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w biegu na 300m- Maja WodnickaPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w biegu na 300m- Martyna DżugajPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w skoku w dal- Nikola KondzielaPowiatowe
Finał Powiatowy Szkolnej Ligii LekkoatletycznejPowiatowy Szkolny Związek Sportowy Waldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w rzucie oszczepem- Nikola BłasiakPowiatowe
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce drużynowo: Nikola Błasiak Martyna Dżugaj Tatiana Gierus Maja Kaźmierska Nadia Knefel Nikola Kondziela Oliwia Masztalerz Maja WodnickaWojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce w sztafecie 4x100m: Nikola Kondziela Maja Wodnicka Tataiana Gierus Nadia KnefelWojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna ChłopcówDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w biegu na 1000m- Brajan Krawczyk Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w skoku w dal- Nikola Kondziela Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce w 300mppł- Tatiana Gierus Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna ChłopcówDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce 300 mppł- Gracjan Kaźmierski Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce w biegu na 300m- Maja Wodnicka Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce w biegu na 600m- Martyna Dżugaj Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna ChłopcówDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce w sztafecie 4x100m: Gracjan Kaźmierski Jakub Dryka Miłosz Wierzbicki Grzegorz Janas Wojewódzkie
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolna Liga Lekkoatletyczna DziewczątDolnośląski Szkolny Związek SportowyWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miesce w rzucie dyskiem- Oliwia Masztalerz Wojewódzkie
Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegów Przełajowych w Kategorii ChłopcówGosir TwardogóraWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaI miejsce drużynowo w biegach przełajowych: Robert Jankiewicz Piotr Białecki Wojciech Skrzypczyński Marcel Kowalski Marcel Dębski Kajetan Matusiak Grzegorz JanasPowiatowe
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kategorii ChłopcówGosir TwardogóraWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce drużynowo w biegach przełajowych: Gracjan Kaźmierski Miłosz Wierzbicki Jakub Dryka Tomasz Salamon Kacper Kubiak Brajan KrawczykPowiatowe
Finał Powiatowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Kategorii DziewczątGosir TwardogóraWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaII miejsce drużynowo w biegach przełajowych: Maja Wodnicka Kalina Wesołowska Sonia Szczot Lena Łuczak Patrycja Sinica Martyna Dżugaj Lena Smolis Monika Bukowska Potyrała Małgorzata Powiatowe
Finał Powitowy Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kategorii DziewczątGosir TwardogóraWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce drużynowo w biegach przełajowych: Nikola Błasiak Tatiana Gierus Nadia Knefel Amelia Szafernakier Kinga Dżugaj Maja KaźmierskaPowiatowe
Finał Dolnośląski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kategorii DziewczątGosir TwardogóraWaldemar Czajkowski, Wiktor PonaIII miejsce drużynowo w biegach przełajowych: Maja Wodnicka, Kalina Wesołowska, Sonia Szczot, Lena Łuczak, Lena Smolis, Martyna Dżugaj.Wojewódzkie
Zdrowie z natury Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Bożena Olszańska Bożena HołubkaOliwia Dudycz kl. 8b I miejsce Ogólnopolski
Zdrowie z natury Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Bożena Olszańska Bożena HołubkaHubert Gonera kl. 8f (4 miejsce)Ogólnopolski
Zdrowie z natury Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji Ekologicznej "Dolina Baryczy"Bożena Olszańska Bożena HołubkaMagdalena Pietrzykowska kl. 4c II miejsceOgólnopolski
VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego PCEiK Oleśnica Marta Wrześniacka Joanna Orlikowska Barbara Franc Beata Karasińska-ŚwieradDo etapu powiatowego Konkursu zakwalifikowały się: Agnieszka Potyrała z kl. 8B, Hubert Gonera z kl. 8fPowiatowe
zDolny Ślązak z języka angielskiego Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we WrocławiuBeata Karasińska-Świerad Marta WrześniackaDo etapu powiatowego Konkursu zakwalifikował się: Olaf Duda kl.8ePowiatowe
Zdolny Ślązak język niemieck DODN we Wrocławiu Beata Gonera Jakub Sztul - uczestnictwo w etapie powiatowymWojewódzki
„Z energią dla klimatu’ Fundacja FORUM ATOMOWE oraz Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w partnerstwie z Ministerstwem Klimatu i Środowiska.Joanna Jażdżewska Oliwia Dudycz - II etap konkursu Ogólnopolski
zDolny Ślązak Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we WrocławiuJoanna Jażdżewska Oliwia Dudycz – Finalistka Wojewódzki
zDolny Ślązak Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we WrocławiuJoanna JażdżewskaHubert Gonera – Finalista Wojewódzki
XXVI Międzynarodowy Bieg Uliczny o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w TwardogórzeGOSiRBeata FijałkowskaIII miejsce – Błażej Dobrowolski - klasa 2aMiędzynarodowy
XVIII Powiatowy Konkurs Historyczny pt. „Europa w latach 1918-1939”PCEiK w OleśnicyBarbara ZaprzalskaII miejsce – Kacper Płókarz, kl.8dPowiatowy
VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych PCEiK w Oleśnicy Beata Karasińska-Świerad III—Hubert Gonera, kl.8f PowiatowyPCEiK w OleśnicyBeata Karasińska-ŚwieradIII—Hubert Gonera, kl.8fPowiatowy
Powiatowy konkurs plastyczny „Drzewo”PCEIK Oleśnica 29.04.2022 rOlena OlszańskaLaureat Marika Szmaj, 8F kategoria klasy 6-8Powiatowy
Powiatowy konkurs plastyczny „Drzewo”PCEIK Oleśnica 29.04.2022 rOlena Olszańskawyróżnienie Jędryczko Amelia, 4B kategoria klasy 3-5Powiatowy
Ogólnopolski konkurs plastyczny ”My i ryby”
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Departament Pomocy Technicznej i Promocji pt. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?"Olena Olszańska,
Bożena Hołubka
Hanna Kułakowska 8f – II miejsceOgólnopolski
Ogólnopolski konkurs plastyczny
”My i ryby”
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Departament Pomocy Technicznej i Promocji pt. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?"Olena OlszańskaZuzanna Duda kl. 7a – III miejsce
(5 miejsce)
Ogólnopolski
Ogólnopolski konkurs plastyczny
”My i ryby”
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Departament Pomocy Technicznej i Promocji pt. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?"Olena Olszańska,
Bożena Hołubka
Magdalena Pietrzykowska 4c – III miejsceOgólnopolski
Ogólnopolski konkurs plastyczny
”My i ryby”
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Departament Pomocy Technicznej i Promocji pt. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?"Olena Olszańska,
Bożena Hołubka
Daria Jędryczko kl. 7b - wyróżnienieOgólnopolski
Ogólnopolski konkurs plastyczny
”My i ryby”
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Departament Pomocy Technicznej i Promocji pt. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas?"Ewa Suchomska, Ewa ŁysekEliza Leśniak kl. 3c – I miejsceOgólnopolski
Zawody „Omnibus z Doliny Baryczy WIE 2022"Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w TwardogórzeBożena Olszańska Bożena HołubkaWiktoria Frątczak kl. 8B – laureatWojewódzki
Zawody „Omnibus z Doliny Baryczy WIE 2022"Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w TwardogórzeBożena Olszańska Bożena HołubkaAgnieszka Potyrała kl. 8b – laureatWojewódzki
Zawody „Omnibus z Doliny Baryczy WIE 2022"Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w TwardogórzeBożena Olszańska Bożena HołubkaTomasz Rogala kl. 8b – laureatWojewódzki
Zawody „Omnibus z Doliny Baryczy WIE 2022"Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w TwardogórzeReanta Gąsior, Bożena HołubkaHubert Gonera kl. 8f – laureatWojewódzki
Festiwal „Jestem twórcą. Jestem Stąd!”Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w TwardogórzeBożena Zima – MaszynaMarika Szmaj kl. 8f – finalistaPowiatowy
Maraton MatematycznyFundacja Matematyków WrocławskichPaweł KosińskiAntoni Pelc kl. 5c – udział w finaleWojewódzki
Maraton MatematycznyFundacja Matematyków WrocławskichPaweł KosińskiJakub Włodarczyk kl. 5b – udział w finaleWojewódzki
Maraton MatematycznyFundacja Matematyków WrocławskichBożena HołubkaJakub Sztul kl 8f – udział w finaleWojewódzki
VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy Psychologicznej dla uczniów klas VIII szkół podstawowychPowiatowe Centrum Edukacji i KulturAgnieszka Nowak1 miejsce:
Patrycja Fronia 8e
Aleksandra Wranic 8
Powiatowy
XXIX Gminnym Konkurs Recytatorski uczniów klas I-IVBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w TwardogórzeBeata FijałkowskaIII miejsce Hanna Skrzypczyńska kl. 2aGminny
XIII Powiatowy Turniej SUDOKU dla uczniów szkół podstawowychSP 2 TwardogóraBeata FijałkowskaIII miejsce Blanka Łuczak kl. 2aSzkolny
Powiatowe Igrzyska Dzieci Trójboju Lekkoatletycznego klas IIDolnośląski Szkolny Związek SportowyAgnieszka Bujok, Beata Fijałkowska, Ewelina Bąk, Beata PiętaI miejsce drużynowo - Procajło Pola kl. 2a, Ryba Larissa kl. 2a, Hubert Grabowski kl. 2a, Wesołowski Kajetan kl.2a, Lena Górowska 2c, Seweryn Górowski 2c, Jakub Grabowski 2d, Wiktoria Kiełtyka 2d, Nela Kołeczko 2d, Mateusz Smolarz 2dPowiatowy
Finał Strefy Wrocławskiej Igrzysk Dzieci Trójboju lekkoatletycznego klas IIDolnośląski Szkolny Związek SportowyAgnieszka Bujok, Beata Fijałkowska, Ewelina Bąk, Beata PiętaII miejsce drużynowo - Wesołowski Kajetan kl. 2a, Grabowski Hubert kl. 2a, Boski Wiktor kl.2a, Jasmina Rumniak 1a, Seweryn Górowski 2c, Wiktoria Kiełtyka 2d, Nela Kołeczko 2d, Mateusz Smolarz 2d, Enoury Yasmin 2d, Matylda Bojanowska 2cWojewódzki
Szkolny Konkurs OrtograficznySzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Pawła II w TwardogórzeAneta BagińskaI miejsce – Rita Sas, kl. 5dSzkolny
Szkolny Konkurs OrtograficznySzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Pawła II w TwardogórzeAlina Zimniak- PlutaII miejsce – Nikola Koziarek, kl. 6aSzkolny
Szkolny Konkurs OrtograficznySzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Pawła II w TwardogórzeGrażyna Jabłońska-PodymaIII miejsce- Olga Czerniawska, kl.4cSzkolny
Szkolny Konkurs OrtograficznySzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Pawła II w TwardogórzeAlina Zimniak- PlutaWyróżnienie- Pola Ottenbreit, kl. 6aSzkolny
Szkolny Konkurs OrtograficznySzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Pawła II w TwardogórzeMarta JanasWyróżnienie- Zofia Pawlik, kl. 4bSzkolny
VI POWIATOWYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM OD ALGORYTMU DO PROGRAMU KOMPUTEROWEGOPCEiKAgnieszka WiraI miejsce Hubert Gonera kl.8fPowiatowy
VI POWIATOWYM KONKURSIE INFORMATYCZNYM OD ALGORYTMU DO PROGRAMU KOMPUTEROWEGOPCEiKAgnieszka WiraXIII m. Karol KędzierewiczPowiatowy
Konkurs czytelniczyBiblioteka szkolnaDanuta DeberaFilip Ciepluch - I miejsceSzkolny
Konkurs czytelniczyBiblioteka szkolnaDanuta DeberaTomasz Krywko - wyróżnienieSzkolny
Konkurs plastyczny Kartka bożonarodzeniowaBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy TwardogóraDanuta DeberaTomasz Ciesielski - II nagroda BurmistrzaGminny
Konkurs plastyczny Kartka bożonarodzeniowaBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy TwardogóraDanuta DeberaMaja Gawin -wyróżnienieGminny
Szkolny etap XII Powiatowego Turnieju Sudoku dla uczniów szkół podstawowychSzkoła Podstawowa nr 2 im. J. Pawła II w TwardogórzeKamila Marczak, Danuta DeberaFilip Ciepluch - II miejsceSzkolny
Powiatowy Turniej Sudoku dla uczniów szkół podstawowychPCEiK OleśnicaKamila Marczak, Danuta DeberaFilip Ciepluch - II miejscePowiatowy
Gminny Konkurs RecytatorskiBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy TwardogóraDanuta DeberaMaja Gawin - II nagroda Burmistrza w kategorii kl. I – IIGminny
Gminny Konkurs RecytatorskiBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy TwardogóraDanuta DeberaJasmina Rumniak - wyróżnienie w kategorii kl. I - IGminny
II Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy TwardogóraOrganizator GOSiR TwardogóraJasmina Rumniak - III miejsce w kategorii (2013-14 - 300m).Gminny
Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w PływaniuOrganizator GOSiR Twardogóra Wiktor Wasicki - III miejsceGminny