Godziny dostępności

lpImię i NazwiskoDzieńGodzinasala
1Babula Danutaczwartek13:40-14:25biblioteka
2Bagińska Anetaponiedziałek13:30-14:30120
3Berkowska Tatianaponiedziałek14:25-15:25228
4Bury Jolantaurlop uzupeł
5Czajkowski Waldemarponiedziałek16:10-17:10sala gimnastyczna
6Czarnota Ewaczwartek14:25-15:25228
7Dryka Małgorzatawtorek14:25-15:25322
8Franc Barbarawtorek13:40-14:40207
9Gąsior Renatawtorek14:00-15:00330
10Gonera Beatawtorek14:30-15:30327
11Góralczyk Annawtorek12:30-13:30319
12Gratzke Gabrielaczwartek14:25-15:25236
13Hawrylewicz Tomaszczwartek14:25-15:25229
14Jaworska Magdalenaponiedziałek15:00-16:00300
15Jażdżewska Joannaponiedziałek14:25-15:25117
16Juszczak Monikawtorek14:25-15:25207
17Kałańdziak Barbaraponiedziałek13:30-14:30203
18Kalka Justynapiątek13:35-14:35326
19Karasińska-Świerad Beataśroda14:25-15:25224
20Kosiński Pawełwtorek14:25-15:25324
21Kozioł-Skrzypczak Martaponiedziałek14:25-15:25201
22Krzesaj Barbarawtorek13:40-14:40biblioteka
23Krzywda Katarzynaśroda14:25-15:25327
24Mazur Agnieszkaczwartek10:40-11:40308
25Mucha Alinaśroda14:25-15:25224
26Olszańska Karolinapiątek14:30-15:30310
27Olszańska Olenaśroda14:25-15:25327
28Orlikowska Joannaśroda14:30-15:30320
29Osik Sylwiaponiedziałek14:25-15:25123
30Pona Wiktorponiedziałek16:00-17:00sala gimnastyczna
31Prokop Ewaśroda13:30-14:30123
32Puchalska Irenaponiedziałek13:30-14:30208
33Stekiel Agatawtorek14:30-15:30128
34Stekiel Sebastianwtorek14:30-15:30332
35Szymanek Ludmiłaśroda14:30-15:30236
36Tesznar Konradponiedziałek13:30-14:30sala gimnastyczna
37Tomaszek-Czajkowska Izabelaponiedziałek15:20-16:20sala gimnastyczna
38Wira Agnieszkaczwartek13:30-14:30327
39Wrześniacka Martawtorek14:30-15:30123
40Zimniak-Pluta Alinaponiedziałek14:30-15:30114
41Bajcar- Szierok Elżbietawtorek11.30-12.30pokój nauczycielski
42Bąk Ewelinaponiedziałek13.35-14.35pokój nauczycielski
43Berlicka Agnieszkaponiedziałek13.30-14.30225
44Bujok Agnieszkaponiedziałek14.30-15.30pokój nauczycielski
45Chudyba Aleksandrapiątek11.30-12.30pokój nauczycielski
46Debera Danutaponiedziałek13.30-14.302
47Dolata-Sobińska Weronikaczwartek11.35-12.35pokój nauczycielski
48Dolata Katarzynaśroda11.35-12.35pokój nauczycielski
49Fijałkowska Beataponiedziałek12.30-13.30pokój nauczycielski
50Gąbka Barbaraczwartek12.30-13.30pokój nauczycielski
51Gerus Mariaśroda14.00-15.00gabinet v-ce dyrektora
52Gmyrek Lillaczwartek11.35-12.35pokój nauczycielski
53Kokot Monikaśroda12.30-13.30pokój nauczycielski
54Maciejewska Karolinaśroda12.30-13.30pokój nauczycielski
55Marczak Kamilaponiedziałek13.30-14.30pokój nauczycielski
56Nowak Agnieszkapiątek11.30-12.30gabinet pedagoga
57Perit-Ławniczak Joannaponiedziałek12.30-13.30biblioteka
58Pięta Beatawtorek12.30-13.30pokój nauczycielski
59Rumniak Beataczwartek15.30-16.30pokój nauczycielski
60Suchomska Ewapiątek12.45-13.45pokój nauczycielski
61Szczepanik Aleksandraśroda15.30-16.30pokój nauczycielski
62Szumniak Iwonaponiedziałek11.35-12.35pokój nauczycielski
63Ślusarek Halinapiątek13.30-14.3027
64Turowicz Katarzynaponiedziałek12.30-13.30pokój nauczycielski
65Zima-Maszyna Bożenaponiedziałek13.30-14.30pokój nauczycielski