Osiągnięcia 2020/2021

Shortcode do edytora

KONKURSORGANIZATOROPIEKUNSUKCESYRANGA
KONKURSU
Jesteśmy
strażnikami ziemi – konkurs matematyczno - ekologiczny
Społeczna
Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Milicza
Bożena
Hołubka
Hubert
Gonera kl. 7f Udział w finale
(5 miejsce)
ogólnopolski
Jesteśmy
strażnikami ziemi – konkurs matematyczno - ekologiczny
Społeczna
Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Milicza
Bożena
Hołubka
Filip
Fraszczyk kl. 6b Udział w finale
(7 miejsce)
ogólnopolski
“Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy”
Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Olszańska Bożena Hołubka
Zuzanna
Pietrzykowska II miejsce – laureat
ogólnopolski
“Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy”
Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Hołubka
Monika
Szewczyk kl. 7f 5 miejsce
ogólnopolski
“Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy”
Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Hołubka
Kalina
Wesołowska, Milena Ziglewska kl. 6b, 8 miejsce
ogólnopolski
Maraton
Matematyczny
Fundacja
Matematyków Wrocławskich
Bożena
Hołubka
Hubert
Gonera kl. 7f Udział w finale
wojewódzki
III Powiatowy Konkurs Piosenki ObcojęzycznePowiatowe
Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Joanna
Orlikowska, Monika Juszczak
Maria
Juszczak, kl.6a, I miejsce-laureat
powiatowy
V Powiatowy Konkurs Językowy w kategorii języka angielskiego.Powiatowe Centrum
Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Joanna
Orlikowska,
Bartosz
Filipiak kl. 8b -  Laureat II miejsca
powiatowy
XVI Powiatowy Konkurs
Wiedzy o Społeczeństwie
„Aktywność społeczna w państwie demokratycznym” dla uczniów
klas VIII szkół podstawowych
Powiatowe Centrum
Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Gabriela Gratzke Jakub Gajewski ,
klasa 8c , I miejsce ; laureat
powiatowy
XVI Powiatowy Konkurs
Wiedzy o Społeczeństwie
„Aktywność społeczna w państwie demokratycznym” dla uczniów
klas VIII szkół podstawowych
Powiatowe Centrum
Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Dorota
Siemaszko-Babij
Bartosz Włodarczyk,
klasa 8b, III miejsce, laureat
powiatowy
Konkurs
plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"
Biblioteka
Publiczna Miasta i Gminy Twardogóra
Ewa ŁysekIzabela Wojnar
kl. 3a - Laureat
gminny
VIII
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek (kateroria wiekowa kl. I-III)
GOSiR TwardogóraHalina ŚlusarekMaja Wilk kl.
3d - I miejsce
Zuzanna Wilk kl. 3d - II miejsce
gminny
Konkurs
plastyczny  "Kartka
wielkanocna"
Biblioteka Publiczna
Miasta i Gminy Twardogóra
Ewa SuchomskaOliwia
Frątczak kl. 2c - II miejsce
Mikołaj Trzeciak kl. 2c - III miejsce
gminny
XII Gminny
Konkurs Piosenki Polskiej (kategoria wiekowa kl. I-III)
GOSiR TwardogóraHalina ŚlusarekIga
Jaworska kl. 2a - I miejsce
Zuzanna Wilk kl. 3d - III miejsce
Maja Wilk kl. 3d - wyróżnienie
gminny
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie na
Rzecz Edukacji dla
Doliny Baryczy
Bożena Olszańska,Oliwia Dudycz I miejsce – laureatogólnopolski
Konkurs Biologiczno- Chemiczny BiochemiaLO w SycowieAgata Stekiel
Bożena Olszańska
Bartosz Włodarczyk Laureat I miejsca
powiatowy
XII Gminny Konkurs
Piosenki Polskiej
 Monika JuszczakAlessia Saggin
wyróżnienie
gminny
III Powiatowy Konkurs Piosenki
Obcojęzycznej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakMaria Juszczak - 1
miejsce
powiatowy
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki
Patriotycznej i Żołnierskiej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakMaria Juszczak - 1
miejsce
powiatowy
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki
Patriotycznej i Żołnierskiej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakMilena Ziglewska 1
miejsce
powiatowy
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki
Patriotycznej i Żołnierskiej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakLena Łuczak 1 miejscepowiatowy
Konkurs
Platyczny na znaczek pielgrzymkowy XX
Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny
Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę
Rodzina Szkół
im. Jana Pawła II
Renata MularczykAlan Muzyka,
kl.2c - wyróżnienie
ogólnopolski
XII Gminny Konkurs Piosenki PolskiejGOSiR Twardogóra Barbara FrancMilena Ziglewska,
kl.6b - III miejsce
gminny
Konkurs
Platyczny na znaczek pielgrzymkowy XX
Ogólnopolskiej Pielgrzymki RodzinySzkół
im. Jana Pawła II na Jasną Górę
Rodzina Szkół
im. Jana Pawła II
Renata MularczykAlan Muzyka,
kl.2c - wyróżnienie
ogólnopolski
Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji
dla Doliny Baryczy
Ludmiła Szymanek Apolonia Wranic kl.8b III
miejsce- laureat
ogólnopolski
IV
POWIATOWY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ
Powiatowe Centrum Edukacji i
Kultury w Oleśnicy
 Irena Puchalska, Renata
Mularczyk, ks. Krzysztof Jaskólski SDB
Do etapu powiatowego Konkursu
zakwalifikowały się:
Agnieszka Potyrała z kl. 7B,
Oliwia Babula z kl. 7C,
Oliwia Dudycz z kl. 7B
powiatowy
Omnibus
z Doliny Baryczy
Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Bartosz Włodarczyk, kl. 8b
laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena
Olszańska, Gabriela Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Zuzanna
Pietrzykowska, kl. 8c, laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Nikodem
Jesionka, kl. 8c – laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Wiktoria
Frątczak, kl. 7b – laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Agnieszka
Potyrała, kl. 7b, laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Renata Gąsior, Katarzyna
Krzywda, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Hanna
Skrzypczak, kl. 7d – laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Marta Kozioł - Skrzypczak,
Jolanta Szydełko, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Maja
Mikołajczyk, kl. 7f, laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Marta Kozioł - Skrzypczak,
Jolanta Szydełko, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Emilia
Rudkiewicz, kl. 7f, laureatka
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Olszańska
Oliwia
Dudycz kl. 7b I miejsce – laureat
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie |
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Ludmiła
Szymanek
Pola Wranic
kl. 8b III miejsce
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie |
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Ludmiła
Szymanek
Pola Wranic
kl. 8b III miejsce
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie |
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Ludmiła
Szymanek
Pola Wranic
kl. 8b III miejsce
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie |
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Ludmiła
Szymanek
Pola Wranic
kl. 8b III miejsce
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie |
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Ludmiła
Szymanek
Pola Wranic
kl. 8b III miejsce
ogólnopolski
Jestem
twórcą – jestem stąd!
Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena HołubkaHubert Gonera. 7F FINALISTAgminny
Jestem twórcą – jestem stąd!Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena HołubkaZuzanna
Pietrzykowska, kl. 8c, FINALISTKA
gminny
Jestem twórcą – jestem stąd!Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena HołubkaMartyna Szczot,
kl. 8c – FINALISTKA
gminny
Jestem twórcą – jestem stąd!Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena HołubkaMonika Szewczyk,
kl. 7f – FINALISTKA
gminny
XVIII
Powiatowy Konkurs Literacki „Szukam Przyjaciela”
PCEiK
Oleśnica
Justyna KalkaZuzanna Pietrzykowska - I miejscepowiatowy
zDolny Ślązaczek z języka polskiego DODN WrocławJustyna KalkaPaweł Froniewski -Udział w etapie powiatowympowiatowy
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 4–5SP2Alina MuchaI miejsce – Lena Smolis kl. 4bszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 4–5SP2Alina MuchaII miejsce – Marcelina Matusiak kl. 4 bszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 4–5SP2Alina Zimniak- PlutaII miejsce – Marcelina Matusiak kl. 4 bszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 6SP2Alina Zimniak- PlutaI miejsce – Maria Juszczak kl. 6 a, Laura Jedynak kl. 6 aszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 6SP2Alina Zimniak- Pluta, Renata WoroniakII miejsce – Lena Łuczak kl. 6 a, Milena Ziglewska kl. 6 bszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 6SP2Justyna KalkaIII miejsce – Tomasz Froniewski kl. 6 eszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 7–8SP2Alina MuchaI miejsce – Hanna Nowak kl. 7 fszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 7–8SP2Justyna KalkaII miejsce – Hanna Janas 8 cszkolny
I Szkolny Konkurs Recytatorski kategoria uczniów klas 7–8SP2Renata WoroniakIII miejsce – Oliwia Dudycz 7 bszkolny
Eliminacje
finału dolnośląskiego Igrzysk Dzieci.
Lekkoatletyczne zawody klas I. 
SZS Dolnyśląsk,
GOSiR Twardogóra.
Agnieszka Bujok,
Ariadna Pona
I miejsce-
Kęska Franciszka 1a, Procajło Pola 1a, Ryba Larissa 1a, Kajetan Wesołowski
1a, Górowska Lena 1c, Górowski Seweryn 1c, Wojciech Wieczorek 1c,  Wiktoria Kiełtyka 1 d, Jakub Grabowski 1 d,
Tomasz Pieczarka 1d.
eliminacje
finału dolnośląskiego
Eliminacje finału dolnośląskiego Igrzysk Dzieci.
Lekkoatletyczne zawody klas II. 
SZS
Dolnyśląsk, GOSiR Twardogóra.
Agnieszka
Bujok, Ariadna Pona
II
miejsce- Strojna Hanna 2a, Krawczyk Nikola 2a, Kikut Bartosz 2a, Głowacz Maja
2b, Cierniejewska Alicja 2c, Szczot Letycja 2c, Ziglewski Wiktor 2c, Trzeciak
Mikołaj 2c, Kawałko Kacper 2d.
eliminacje
finału dolnośląskiego
Eliminacje finału dolnośląskiego Igrzysk Dzieci.
Lekkoatletyczne zawody klas III. 
SZS
Dolnyśląsk, GOSiR Twardogóra.
Agnieszka
Bujok, Ariadna Pona
III
miejsce- Wojnar Izabela 3a, Lityńska Roksana 3a, Pacan Nadzieja 3a, Sitek
Adam 3a, Brynk Lena 3b, Łabuda Maja 3b, Leszczyński Krystian 3b, Komór Wiktor
3b, Szydełko Jakub 3b, Kubicki Igor 3b.
eliminacje
finału dolnośląskiego
"BIOCHEMIA"Liceum Ogólnokształcące w Sycowie im. Tadeusza KościuszkiMarta Kozioł SkrzypczakMaja Obiegło m-ce V Konkurs biologiczno-chemiczny powiatowy