Osiągnięcia 2020/2021

Shortcode do edytora

KONKURSORGANIZATOROPIEKUNSUKCESYRANGA
KONKURSU
Jesteśmy
strażnikami ziemi – konkurs matematyczno - ekologiczny
Społeczna
Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Milicza
Bożena
Hołubka
Hubert
Gonera kl. 7f Udział w finale
(5 miejsce)
ogólnopolski
Jesteśmy
strażnikami ziemi – konkurs matematyczno - ekologiczny
Społeczna
Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Milicza
Bożena
Hołubka
Filip
Fraszczyk kl. 6b Udział w finale
(7 miejsce)
ogólnopolski
“Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy”
Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Olszańska Bożena Hołubka
Zuzanna
Pietrzykowska II miejsce – laureat
ogólnopolski
“Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy”
Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Hołubka
Monika
Szewczyk kl. 7f 5 miejsce
ogólnopolski
“Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy”
Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Hołubka
Kalina
Wesołowska, Milena Ziglewska kl. 6b, 8 miejsce
ogólnopolski
Maraton
Matematyczny
Fundacja
Matematyków Wrocławskich
Bożena
Hołubka
Hubert
Gonera kl. 7f Udział w finale
wojewódzki
III Powiatowy Konkurs Piosenki ObcojęzycznePowiatowe
Centrum Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Joanna
Orlikowska, Monika Juszczak
Maria
Juszczak, kl.6a, I miejsce-laureat
powiatowy
V Powiatowy Konkurs Językowy w kategorii języka angielskiego.Powiatowe Centrum
Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Joanna
Orlikowska,
Bartosz
Filipiak kl. 8b -  Laureat II miejsca
powiatowy
XVI Powiatowy Konkurs
Wiedzy o Społeczeństwie
„Aktywność społeczna w państwie demokratycznym” dla uczniów
klas VIII szkół podstawowych
Powiatowe Centrum
Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Gabriela Gratzke Jakub Gajewski ,
klasa 8c , I miejsce ; laureat
powiatowy
XVI Powiatowy Konkurs
Wiedzy o Społeczeństwie
„Aktywność społeczna w państwie demokratycznym” dla uczniów
klas VIII szkół podstawowych
Powiatowe Centrum
Edukacji i Kultury w Oleśnicy
Dorota
Siemaszko-Babij
Bartosz Włodarczyk,
klasa 8b, III miejsce, laureat
powiatowy
Konkurs
plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"
Biblioteka
Publiczna Miasta i Gminy Twardogóra
Ewa ŁysekIzabela Wojnar
kl. 3a - Laureat
gminny
VIII
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek (kateroria wiekowa kl. I-III)
GOSiR TwardogóraHalina ŚlusarekMaja Wilk kl.
3d - I miejsce
Zuzanna Wilk kl. 3d - II miejsce
gminny
Konkurs
plastyczny  "Kartka
wielkanocna"
Biblioteka Publiczna
Miasta i Gminy Twardogóra
Ewa SuchomskaOliwia
Frątczak kl. 2c - II miejsce
Mikołaj Trzeciak kl. 2c - III miejsce
gminny
XII Gminny
Konkurs Piosenki Polskiej (kategoria wiekowa kl. I-III)
GOSiR TwardogóraHalina ŚlusarekIga
Jaworska kl. 2a - I miejsce
Zuzanna Wilk kl. 3d - III miejsce
Maja Wilk kl. 3d - wyróżnienie
gminny
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie na
Rzecz Edukacji dla
Doliny Baryczy
Bożena Olszańska,Oliwia Dudycz I miejsce – laureatogólnopolski
Konkurs Biologiczno- Chemiczny BiochemiaLO w SycowieAgata Stekiel
Bożena Olszańska
Bartosz Włodarczyk Laureat I miejsca
powiatowy
XII Gminny Konkurs
Piosenki Polskiej
 Monika JuszczakAlessia Saggin
wyróżnienie
gminny
III Powiatowy Konkurs Piosenki
Obcojęzycznej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakMaria Juszczak - 1
miejsce
powiatowy
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki
Patriotycznej i Żołnierskiej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakMaria Juszczak - 1
miejsce
powiatowy
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki
Patriotycznej i Żołnierskiej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakMilena Ziglewska 1
miejsce
powiatowy
XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki
Patriotycznej i Żołnierskiej
PCEiK OleśnicaMonika JuszczakLena Łuczak 1 miejscepowiatowy
Konkurs
Platyczny na znaczek pielgrzymkowy XX
Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rodziny
Szkół im. Jana Pawła II na Jasną Górę
Rodzina Szkół
im. Jana Pawła II
Renata MularczykAlan Muzyka,
kl.2c - wyróżnienie
ogólnopolski
XII Gminny Konkurs Piosenki PolskiejGOSiR Twardogóra Barbara FrancMilena Ziglewska,
kl.6b - III miejsce
gminny
Konkurs
Platyczny na znaczek pielgrzymkowy XX
Ogólnopolskiej Pielgrzymki RodzinySzkół
im. Jana Pawła II na Jasną Górę
Rodzina Szkół
im. Jana Pawła II
Renata MularczykAlan Muzyka,
kl.2c - wyróżnienie
ogólnopolski
Bioróżnorodność
w Dolinie Baryczy
Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji
dla Doliny Baryczy
Ludmiła Szymanek Apolonia Wranic kl.8b III
miejsce- laureat
ogólnopolski
IV
POWIATOWY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ
Powiatowe Centrum Edukacji i
Kultury w Oleśnicy
 Irena Puchalska, Renata
Mularczyk, ks. Krzysztof Jaskólski SDB
Do etapu powiatowego Konkursu
zakwalifikowały się:
Agnieszka Potyrała z kl. 7B,
Oliwia Babula z kl. 7C,
Oliwia Dudycz z kl. 7B
powiatowy
Omnibus
z Doliny Baryczy
Szkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Bartosz Włodarczyk, kl. 8b
laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena
Olszańska, Gabriela Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Zuzanna
Pietrzykowska, kl. 8c, laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Nikodem
Jesionka, kl. 8c – laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Wiktoria
Frątczak, kl. 7b – laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Bożena Olszańska, Gabriela
Gratzke, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Agnieszka
Potyrała, kl. 7b, laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Renata Gąsior, Katarzyna
Krzywda, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Hanna
Skrzypczak, kl. 7d – laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Marta Kozioł - Skrzypczak,
Jolanta Szydełko, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Maja
Mikołajczyk, kl. 7f, laureat
ogólnopolski
Omnibus z Doliny BaryczySzkoła
Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze
Marta Kozioł - Skrzypczak,
Jolanta Szydełko, Ludmiła Szymanek, Bożena Hołubka
Emilia
Rudkiewicz, kl. 7f, laureatka
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Bożena
Olszańska
Oliwia
Dudycz kl. 7b I miejsce – laureat
ogólnopolski
“Bioróżnorodność w Dolinie Baryczy”Stowarzyszenie |
na Rzecz Edukacji dla Doliny Baryczy
Ludmiła
Szymanek
Pola Wranic
kl. 8b III miejsce
ogólnopolski