Andrzejki w dawnych czasach miały nieco inny charakter, zawierały więcej magi i wiary w to, że przyszłość otwiera przed nami swoje tajemnice. W dzisiejszych czasach stały się one wesołym spotkaniem towarzyskim, które dostarcza wielu przeżyć i emocji, jednak przede wszystkim traktowane są mniej serio, bardziej z przymrużeniem oka.

Upamiętniając zwyczaj wróżb Andrzejowych, w naszej szkole, w klasach 1-3 25. 11 odbyła się jak co roku zabawa andrzejkowa.

Klasy barwiły się w swoich salach lekcyjnych. Andrzejki rozpoczęły się wróżbami przygotowanymi przez kolegów z klas i nauczycieli. Nauczycielki wraz ze swoimi wychowankami przebrały się za postacie z bajek. Zabawa była super.

Z racji tego, że nasza zabawa odbyła się dzień 25 listopada połączyliśmy to z Dniem Pluszowego Misia, który przypada właśnie w ten dzień. Uczniowie przynieśli swoje ukochane maskotki.