BAL 2022

W piątek 10 czerwca 2022 od godziny 18.00 sala gimnastyczna a później hol główny naszej Szkoły zamienił się w salę balową a uczniowie klas ósmych zmienili się nie do poznania! Oto wybiła godzina pierwszego prawdziwego balu w ich życiu!

Oliwka Dudycz przedstawicielka klas ósmych, przewodniczący Rady Rodziców Pan Łukasz Mrowicki, i Pani dyrektor Dorota Siemaszko-Babij powitali wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli. Wszyscy życzyli uczniom wspaniałej zabawy i po tych życzeniach rozpoczął się polonez. Jego perfekcyjne wykonanie zachwyciło wszystkich tłumnie przybyłych. Po polonezie nagrodzonym wielkimi brawami poszczególne klasy miały wykonane pamiątkowe zdjęcia. A później już rozpoczęła się zabawa, i to jaka! Nikt nie siedział, nikt ścian nie podpierał. Dzięki zaangażowaniu Mam i Pani Iwony Płókarz, ciepłe jedzonko wędrowało sprawnie na stoły, tatusiowie pilnowali porządku na korytarzach, a didżej muzyczny dbał o dobór repertuaru tanecznego. Wszyscy bawili się bardzo dobrze. Utwór „Wszystkie dzieci idą spać” zakończył Bal Ósmoklasistów w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze.