Bilet powrotu do biblioteki

Powiększ obraz

Zapraszamy uczniów klas 1-3 do udziału  w akcji organizowanej przez Szkolną Bibliotekę BILET POWROTU DO BIBLIOTEKI z okazji powrotu do szkoły. 

Odbierz w bibliotece bilet, rozszyfruj i sprawdź, które książki czytałeś. Skasuj cały bilet i zostań prawdziwym znawcą książek! Jak wziąć udział w akcji? Na bilecie znajdują się ikonki, a na odwrocie legenda z wyjaśnieniem, jakie kategorie książek ilustrują. Uczeń – z pomocą rodzica, pani z biblioteki,  przypomina sobie książki, które czytał  i je skreśla. Podczas wizyty w bibliotece i po podaniu tytułu dla każdej kategorii skasuje dziurkaczem odpowiednie pole biletu. Dla nieskasowanych ikonek uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii. Po skasowaniu całego biletu czytelnik otrzymuje DYPLOM. Szczegóły akcji: w bibliotece szkolnej i stronie ”Biblioteki w szkole” biblioteka.pl/bilet