Book Traf* – wypożyczanie z jedną niewiadomą

Powiększ obraz

Wszyscy kochamy niespodzianki. Ta ciekawość, gdy rozwiązujemy sznurek, rozrywamy papier. Biblioteka szkolna razem z panią Katarzyną Dolatą przygotowała w grudniu dla uczniów trzydzieści cztery prezenty. Duże i małe paczki, zawierające ciekawe pozycje z bogatego księgozbioru naszej biblioteki, czekały pod choinką. Były to zaskakujące wybory.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. My już myślimy o wiosennej odsłonie. Czym zaskoczymy czytelników? To na razie tajemnica.

*Book Traf – akcja czytelnicza, polegająca na wypożyczeniu wybranych przez bibliotekarza różnych książek, które zostały zapakowane w paczki – niespodzianki. Czytelnik tytuł i gatunek literacki poznaje dopiero po otworzeniu wybranego zestawu w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.