Gminny Trójbój Lekkoatletyczny Podstawówek

W dniach 29-30 czerwca uczniowie z klas I-IV z terenu gminy Twardogóra rywalizowali ze sobą na stadionie lekkoatletycznym w Twardogórze, w ramach trójboju lekkoatletycznego. Startowali wszyscy zawodnicy z 10 osobowych drużyn, a liczył się wynik najlepszych 4 dziewczynek i 4 chłopców. Wyniki 4 dziewcząt i 4 chłopców z każdej reprezentacji szkolnej stanowił o miejscu zespołu. Uczniowie biegli na 60 m., skakali w dal z rozbiegu oraz rzucali piłeczką palantową. W końcowej klasyfikacji nasze zespoły w swoich kategoriach zajęły następujące miejsca:

Klasy I – I miejsce – skład drużyny: Palma Franciszek, Rądlewski Jakub, Obiegło Rafał, Holubek Jan, Krasicki Adam, Chrabańska Pola, Kowalczyk Nadia, Paciorkowska Marta, Gaweł Maja, Domańska Zuzanna.

Klasy II – I miejsce – skład drużyny: Ostrowicz Rafał, Wasicki Wiktor, Cierniejewski Stanisław, Jarosik Adrian, Gąsior Ksawery, Gąsior Zuzanna, Rumniak Jasmina, Maksoń Jagoda, Sobińska Klara, Matysiak Letycja.

Klasy III – I miejsce – skład drużyny: Gierus Aleksander, Pieczarka Tomasz, Smolarz Mateusz, Wesołowski Kajetan, Górowski Seweryn, Procajło Pola, Bojanowska Matylda, Kiełtyka Wiktoria, Kołeczko Nela, Górowska Lena.

Klasy IV – I miejsce – skład drużyny: Wlazło Jan, Ziglewski Wiktor, Więckowski Wiktor, Kawałko Kacper, Kikut Bartosz, Krawczyk Nikola, Szczot Letycja, Cierniejewska Alicja, Sendecka Nadia, Kozłowska Nina.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Organizatorem zawodów była nasza szkoła oraz GOSiR Twardogóra. Dziękujemy również starszym uczniom z klasy sportowej za pomoc w sędziowaniu, a zwycięskim drużynom życzymy powodzenia
w zawodach na szczeblu powiatu.