Książka kucharska koła „Młodzi Aktywni”

Powiększ obraz

Zajęcia koła „Młodzi Aktywni” odbywają się raz w tygodniu. Uczestniczą w nich systematycznie chętne dzieci, które wykazują zainteresowania i uzdolnienia kulinarne, plastyczne oraz  informatyczne.
Podczas zajęć skupiam się m.in. na stworzeniu odpowiednich warunków do rozwijania zainteresowań i aktywności twórczej uczniów. Tematyka zajęć jest różnorodna. Oprócz realizacji programu koła „Młodzi Aktywni” włączyliśmy się także do projektu „Trzymaj formę”.
Podczas nauczania zdalnego skupiliśmy się na działaniach informatycznych – uczestnicy kółka poznawali np. nowe programy. Podczas nauki stacjonarnej tworzymy prace plastyczne oraz to co najbardziej lubią dzieci; gotujemy, pieczemy i smażymy. Sprawdzone przepisy zebraliśmy i dzięki temu powstała nasza „Książka kucharska”. Opiekun koła „Młodzi Aktywni”: Irena Puchalska

https://www.flipbookpdf.net/web/site/f66b23830d0e1914b797300103e7750cdef8bdc7202203.pdf.html