Loteria w bibliotece

Powiększ obraz

8 maja obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Święto rozpoczęło Tydzień Bibliotek, którego tegoroczne hasło brzmiało „Biblioteka na czasie”.
Na szkolnych korytarzach zawisły sentencje oraz  dowcipy o książce i bibliotece. Zorganizowana została zabawa „Loteria w bibliotece”, w której uczniowie losowali karteczki z numerami losów , które wymieniali  na wcześniej przygotowane książki o treści zaznaczonej na wylosowanym losie. Odbyły się również konkursy: plastyczny pt.:” Harry Potter i przyjaciele.”-  nagrodzeni:  I miejsce- Łucja Stefańczyk, II miejsce – Blanka Graf,
III miejsce ex aequo- Sandra Kanadys i Livia Sania,  – wyróżnienia : Maja Golec, Olga Mazur, Klaudia Kiełtyka, Maja Gaweł oraz wiedzy  na temat przygód młodego czarodzieja
i jego przyjaciół – nagrodzeni : Zuzanna Smółka, Zofia Rurańska, Anna Porwisiak, Agnieszka Pater, Oliwia Jędryczko, Maja Maćkowiak, Antonina Stanowska, Patrycja Przybylska, Marika Gałka. Gratulujemy!