Medalowa pozycja w finałach sztafetowych biegów przełajowych uczennic z SP 2 w Twardogórze

Powiększ obraz

10 października 2024 r. na terenie Ośrodka RAJSKO w Bożkowicach odbył się Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt, której opiekunem był pan Waldemar Czajkowski.

Reprezentantki : Martyna Adamska, Anna Król, Hanna Nicpoń, Lena Pietrzykowska, Małgorzata Potyrała, to uczennice klasy sportowej. Anastazja Dębska i Lena Smolis na co dzień trenują w klubie MLKS Echo pod okiem pana Łukasza Wodnickiego.

Dziewczęta zajęły bardzo wysokie III miejsce. W finale startowało 27 drużyn, które wcześniej zwyciężyły w eliminacjach powiatowych. Należy podkreślić, że walka była zacięta, a wietrzna aura nie sprzyjała zawodnikom. Nasze zawodniczki stanęły na wysokości zadania      i dały z siebie wszystko, czego efektem jest to zaszczytne miejsce na podium. Ten sukces z pewnością stanie się motywacją do podjęcia kolejnych wyzwań. Serdecznie gratulujemy.

Życzymy dalszych osiągnieć na niwie sportowej.