Półkolonie – ferie zimowe 11-15.01.2021

Powiększ obraz

Ostatni tydzień nietypowych w tym roku ferii zimowych upłynął pod znakiem półkolonii, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze przy ulicy Jadwigi 7.

Były one wynikiem  współpracy i zaangażowania w jej organizację  takich podmiotów jak: Gmina Twardogóra, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Twardogórze, GKS „Lotnik” Twardogóra, MLKS Echo Twardogóra, Ochotnicza Straż Pożarna w Twardogórze , Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Twardogórze.  Wzięło  w nich udział 54 uczniów klas I-IV. Przez pięć dni uczestniczyli oni w szeregu różnorodnych aktywności, które przewidziane były w programie półkolonii. Był to bardzo aktywny czas zabaw, gier umysłowych i sportowych, nauki i wypoczynku. To wszystko dzięki zaangażowanym Wychowawcom! Bardzo dziękujemy za pomoc.