Pozytywne emotki

Na ogłoszony we wrześniu 2021 r konkurs plastyczny „ Pozytywne emotki” biblioteka szkolna otrzymała ponad 50 prac. Jury bardzo długo naradzało się nad przyznaniem nagród, ponieważ wszystkie prace były bardzo przemyślane i każda miała to „coś”. Werdykt jury: Klasy I – III: Nadia Szypa, Hanna Zawadzka, Hanna Skrzypczyńska, Grzegorz Szypa, Agata Iwachów, Tomasz Bilski, Tomasz Krywko, Hanna Stefańska, Błażej Jarząb, Wojciech Klimas, Wiktoria Hanicka, Alan Muzyka, Julia Janczyk, Lena Nowak, Wiktor Wasiak, Jan Jakubek, Zuzanna Lityńska, Olaf Ochman, Szymon Karabela, Zuzanna Kuśnierska. Klasy IV – VIII: Marcel Sobczyk, Wiktor Bogusławski, Daria Jędryczko, Brajan Baran. Wszystkie prace można oglądać w budynku szkoły przy ul. Św. Jadwigi.