Rozstrzygnięcie konkurs dla klas 1-3 „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”.

Powiększ obraz

Konkurs na najpiękniejszą pisankę wielkanocną został rozstrzygnięty. Napłynęło 37 prac. Oceniając prace uczniów, komisja wzięła pod uwagę pomysłowość, estetykę i technikę wykonanej pracy. W związku z tym przyznano:

I miejsce– Nadia Sendecka, klasa 2c, Piotr Kawałko, klasa 1b, Julia Samburska, klasa    1d, Nela Kołeczko, klasa 1d, Michał Czajkowski, klasa 2a, Hanna Piech, klasa 2c, Mateusz Trynkiel, klasa 3a, Magdalena Pietrzykowska, 3c

II miejsce– Krystian Wieczorek, klasa 1d, Alan Muzyka, klasa 2c, Antoni Madaliński, klasa 1a, Oliwia Frątczak, klasa 2c, Hubert Grabowski, klasa 1a, Patryk Wesołowski, klasa 2c, Blanka Łuczak, klasa 1a, Maja Piech, klasa 3b, Barbara Krzystek, klasa 2d, Marek Manulik, klasa 1c, Szymon Wiśniewski, klas 2c, Antoni Trynkiel, 1c, Bartłomiej Szydełko, klasa 1b

III miejsce– Kaja Felińska, klasa 1b, Igor Kubicki, klasa 3b, Helena Ciepluch, klasa 2b, Nikola Rokicka, klasa 1c, Igor Choduń, klasa 2d, Adrian Pasternak, klasa 1c

Wyróżnienia– Klimas Wojciech, klasa 1b, Anastazja Sułkowska, klasa 1c, Hanna Zawadzka, klasa 1b, Hanna Skrzypczyńska, klasa 1a, Lilianna Ćwiklińska, klasa 1b

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymują drobny upominek: Michał Dwornikowski, klasa 2c, Hanna Geisler, klasa 1b, Kajetan Wesołowski, klasa 1a, Alicja Cierniejewska, klasa 2c, Antonina Jędryczko, klasa 1d

Ogromnie cieszy nas fakt, że w tym zabieganym świecie tradycja nadal pozostaje żywa. Rozstrzygnięcie konkursu było dla nas prawdziwą radością, nie ukrywamy jednak, że jury nie miało łatwego zadania. Wszystkie prace były kolorowe, piękne, staranne i pomysłowe. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie gratulujemy wyróżnionym.

Informujemy, że nagrody i dyplomy oraz złożone prace można odebrać od poniedziałku do piątku, w bibliotece szkolnej przy ul. Jadwigi 7, w godz. 8.00 – 13.00.