Samorząd Uczniowski zbiera telefony

Powiększ obrazSamorząd Uczniowski zbiera telefony

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze ogłasza akcję zbiórki nieużywanych telefonów komórkowych. Inicjatywa ta wynika z potrzeby wyposażenia świetlicy szkolnej  w działające telefony, na czas pandemii Koronawirusa SARS-CoV-2. 

Jeśli posiadasz w domu niepotrzebny, działający telefon komórkowy i chciałbyś pomóc, to przynieś go do szkoły (na portiernię budynku przy ul. Batorego 5). Podpisz się na kartce (imię, nazwisko oraz z której klasy jesteś) i włóż ją razem z telefonem do woreczka foliowego. Nie przejmuj się jeśli nie masz ładowarki do telefonu, jeśli jest on lekko uszkodzony lub jeśli nie jesteś pewien czy działa. My się wszystkim zajmiemy.  

WAŻNE: Pamiętaj żeby zapytać o zgodę rodziców lub opiekunów oraz żeby usunąć z telefonu wszystkie dane prywatne. 

Twoja klasa otrzyma dodatkowe punkty do Ligii Klas za każdy przyniesiony telefon.  

Zachęcamy wszystkich do akcji.  

Samorząd Uczniowski