Sukcesy naszych Uczniów w ramach XXVI Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy w Twardogórze

12 września nasi uczniowie wzięli udział w corocznych biegach Małych Asów  w ramach XXVI Międzynarodowego Biegu Ulicznego o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta
 i Gminy w Twardogórze . W biegach Małych Asów wystartowało łącznie 619-u uczestników.  Oto indywidualne sukcesy naszych Uczniów:

W kategorii klas 1-3 :

Bieg na 250 m – rocznik 2013-2014 :

II miejsce – Lena Górowska, klasa 2c w kategorii dziewczynek

W kategorii chłopców :

Miejsce I – Michał Samojlenko, klasa 3d

Miejsce II – Jakub Grabowski, klasa 2b

Miejsce III- Błażej Dobrowolski, klasa 2a

W kategorii dziewcząt ( rocznik 2012-2011):

III miejsce- Małgorzata Potyrała, klasa 5b

W kategorii dziewcząt (rocznik 2009-2010):

I miejsce- Martyna Dżugaj, klasa 8f

II miejsce- Maja Wodnicka, klasa 7a

W kategorii chłopców ( rocznik 2012-2010):

I miejsce: Kajetan Matusiak, klasa 7d

III miejsce: Marcel Dębski, klasa 6a

W kategorii dziewcząt (rocznik 2007-2008):

II miejsce- Tatiana Gierus, klasa 7a

W kategorii chłopców (rocznik 2007-2008):

I miejsce- Gracjan Kaźmierski, klasa 8a

III miejsce- Adrian Welcz, klasa 8c.

Dzięki licznemu udziałowi Uczniów nasza szkoła zdobyła 866 punktów i zajęła zaszczytne I miejsce w rankingu 14 szkół.  W nagrodę otrzymaliśmy bon o wartości 500 złotych na zakup sprzętu sportowego.

Tegoroczne biegi połączone były z wieloma atrakcjami i imprezami towarzyszącymi dla wszystkich mieszkańców Twardogóry.

https://twardogora.pl/galerie-543-zabiegam_o_czysta_twardogore.html – Zdjęcia z biegu