Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2022 1-3 klasy

W tym roku szkolnym Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 1-3 obchodziliśmy 7.10.2022r. Jak zapewne każdy uczeń wie, bez tabliczki mnożenia “ani rusz”.

Dlatego, aby przypomnieć i utrwalić mnożenie w pamięci, zaprosiliśmy chętnych uczniów
do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z łamigłówkami matematyczno-logicznym.
W piątek, w dniu święta 24 uczniów z klas drugich (5) i trzecich (21) przystąpiło do egzaminu z tabliczki mnożenia. Komisja po sprawdzeniu testów, wyłoniła w klasach trzecich Ekspertów Tabliczki Mnożenia: Gierus Aleksander kl. 3c, Zawadzka Hanna kl. 3b, Gerc Franciszek kl.3c, Bojanowska Matylda kl. 3c, Madaliński Antoni kl.3a, Szymczyk Katarzyna kl. 3c, Sobiś Filip kl.3d. W klasach drugich Ekspertami zostali: Ciepluch Filip kl.2a, Krywko Tomasz kl.2a, Dobrowolski Oliwier kl.2a.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe nagrody oraz certyfikaty Eksperta Tabliczki Mnożenia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!