Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w Szczycie Cyfrowym ONZ, który odbywa się

w dniach 6-10 grudnia 2021 r. Polska będzie gospodarzem tego Szczytu Cyfrowego ONZ – IGF 2021, ma on miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Hasło konferencji to Internet United (tłum. zjednoczony Internet) – łączący wszystkich swoich użytkowników w jedną społeczność odpowiedzialną za jego kształt i funkcjonowanie. To nasze wspólne marzenia, pomysły, potrzeby i działania tworzą Internet przyszłości!

Podczas kryzysu związanego z COVID-19 Internet okazał się̨ pomocny w organizacji naszego życia w stopniu, którego nie przewidywaliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Potwierdziło to jego ogromną wartość́ dla nas wszystkich. Funkcjonujemy w cyfrowym świecie i potrzebujemy w nim zarówno wolności i otwartości, jak i bezpieczeństwa.

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Wejdź w link:

Więcej informacji:

Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 (www.gov.pl)