WIE 2022 – Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy – Odkryj Dolinę Baryczy

Powiększ obraz

Kolejny raz pasjonaci Doliny Baryczy z naszej szkoły wzięli udział w WIE 2022 – Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy – Odkryj Dolinę Baryczy. Do następnego etapu przeszło sześć prac. Zachęcamy do zapoznania się z nimi, być może zachęcą Was do odwiedzienia tych miejsc. Tymczasem trzymajcie kciuki za uczestników:

Kategoria klas 4-6:Jakub Włodarczyk klasa 6b WIE 2022_ Dolina Baryczy – miejsce spotkań człowieka z naturą i historią regionu. _ Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy, Jakub Włodarczyk_ kl. 6b_Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze – Baza Wiedzy / WIE
Oliwia Frątczak kl. 4cWIE 2022_ Goszcz – śladami historii _ Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy, Oliwia Frątczak_ kl. 4c_Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze – Baza Wiedzy / WIE
Magdalena Pietrzykowska kl. 5c i Małgorzata Potyrała kl. 6bWIE 2022_WSPANIAŁA ÓSEMKA NA TWARDOGÓRSKIM SZLAKU_ Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy, Magdalena Pietrzykowska i Małgorzata Potyrała _ klasa 5 i 6_Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze – Baza Wiedzy / WIE
Kategoria klas 7-8:Patrycja Kreczmer kl. 8bWIE 2022_MOJA twardogórska WOLA_ Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy, Patrycja Kreczmer_ 8B_Szkoła Podstawowa Jana Pawła II w Twardogórze – Baza Wiedzy / WIE
Kalina Wesołowska kl. 8bWIE 2022_Rroweromaniacy z 8b_ Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy, Kalina Wesołowska kl. 8b_Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze – Baza Wiedzy / WIE

Julita Strojna kl. 8c
WIE 2022_ Pętla rowerowa na północny zachód od Twardogóry _ Regionalny Konkurs o Dolinie Baryczy, Julita Strojna_ kl. 8c_Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze – Baza Wiedzy / WIE
Wszyscy uczestnicy konkursu stworzyli ciekawe propozycje wycieczek. Komisja musiała wybrać niestety tylko te sześć prac. Przede wszystkim prace musiały być zgodne z regulaminem, który w tym roku był bardzo wymagający w kategorii klas 7-8 (wypełniony formularz, mapa, punkty POI), natomiast w młodszych grupach zadecydowały zdjęcia samodzielnie wykonane przez uczniów.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA