Wybory do Samorządu Uczniowskiego klas 4-8

W dniu 22 września odbywały się w naszej szkole Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą przeprowadzoną przez kandydatów w dniach od 15 do 21 września w formie plakatów z programem wyborczym oraz zdjęciem kandydata.

Wybory były swoistą lekcją demokracji dla wszystkich uczniów naszej szkoły, uczniowie przekonali się, że w dorosłym życiu czeka ich wiele trudnych wyborów. W głosowaniu wzięły udział wszyscy uczniowie z klas IV-VIII, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 9 kandydatów.

Komisja wyborcza w składzie: Tomasz Jaworski, Robert Jankiewicz, Maciej Krywko, Igor Łuczak, Krzysztof Kalaruz i Mikołaj Stekiel, oraz opiekun SU: p. Paweł Kosiński czuwał nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonali obliczenia głosów.

W skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024 wchodzą:

Przewodniczący SU: Antoni Pelc,

Z-ca Przewodniczącego: Hanna Stanowska, Skarbnik: Nadia Sendecka. Członkowie: Monika Bukowska, Zuzanna Wilk.