Wycieczka do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy

27 lutego klasy trzecie wybrały się do Miejskiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Oleśnicy na spektakl pt. „Polskie miasta w baśni i legendzie”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji.

Uczniowie wybrali się w niesamowitą podróż w czasie, podczas której odkryli tajemnice polskich miast. W trakcie spektaklu nie zabrakło przygód, zwrotów akcji, wzruszeń i chwil grozy. Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci. Brawa i owacje za zakończenie spektaklu były wyrazem uznania za niezapominanie przeżycia i wrażenia. Po zakończeniu spektaklu uczniowie mieli okazję podziwiać wystawę pisanek. Do szkoły powróciliśmy zadowoleni z uśmiechem na twarzy, nową wiedzą oraz odrobiną teatralnej magii.