XIX Koncert Bożonarodzeniowy

10 grudnia 2023 roku w hali widowisko-sportowej GOSiR odbył się XIX Koncert Bożonarodzeniowy, który został zapoczątkowany przez nauczycieli gimnazjum, a obecnie stanowi coroczną tradycję naszej szkoły. Dzięki niemu mieszkańcy Twardogóry i okolic mogli nie tylko spędzić ciekawie czas, słuchając kolęd w językach polskim, angielskim i niemieckim, oglądając jasełka czy pokazy taneczne, ale przede wszystkim mogli przeżywać chwile wzruszeń podczas występów uzdolnionych artystycznie dzieci. Podczas tego dnia nie zabrakło również takich atrakcji, jak kawiarenka z pysznym ciastem oraz loteria fantowa, która co roku wzbudza wiele emocji. Dodatkową atrakcję w tym dniu stanowiła wystawa fotografii autorstwa panów Wiesława Dzięgielewskiego oraz  Marcina Wrześniackiego  pt. „Poznaj gminę Twardogóra.”  Koncert był ogromnym przedsięwzięciem, w który zaangażowało się wielu  uczniów z klas 1-3 oraz  4-8 naszej szkoły, a także dzieci z Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej. Nad koordynacją imprezy czuwało wielu nauczycieli, którzy przygotowali dzieci do tego wyjątkowego wydarzenia. Tego dnia hala widowiskowo-sportowa była pełna ludzi, a  piękna tradycja koncertu po raz kolejny została zachowana.