XXX Gminny Konkurs Recytatorski uczniów klas 1- 4 szkół podstawowych

Powiększ obraz

20 kwietnia 2023 roku, w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Władysława Stanisława Reymonta w Twardogórze, odbył się konkurs recytatorski pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra Pawła Czulińskiego.

           Nasi  młodzi artyści wykazali się doskonałym przygotowaniem. Znane i lubiane wiersze interpretowali w taki sposób, że wszyscy słuchacze przenosili się z szarej rzeczywistości do kolorowej i wesołej krainy wyobraźni. Prezentowane wiersze były zabawne, a tym samym wpadające w ucho. Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem.
Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż uczniowie bardzo się starali i pięknie intonowali przygotowane wiersze. Po długiej naradzie nagrodzono następujących uczniów:

w kategorii klas 1-2

I miejsce- Pola Świderska

II miejsce- Maja Gawin

III miejsce- Aleksandra Kalaruz

Wyróżnienie – Bartosz Karkoszka

w kategorii klas 3-4

I miejsce – Agata Iwachów

II miejsce – Matylda Bojanowska

Wyróżnienie – Adrianna Gawin

Gratulujemy!