Absolwenci rocznik 2023

Powiększ obraz

W ubiegły piątek absolwenci odebrali świadectwa ukończenia szkoły. Było wiele wzruszeń, pożegnaniom nie było końca…

Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe noty zostali nagrodzeni statuetkami, dyplomami oraz gromkimi brawami. Na szczególne uznanie zasłużyli uczniowie, uhonorowani tytułem Absolwenta Roku: Lena Łuczak i Maria Wołkowska. Zostały także przyznane tytuły osobowości szkolnych. Osobowością Artystyczną zostały: Maria Juszczak, Lena Łuczak i Milena Ziglewska. Tytuł osobowości Nauk Ścisłych otrzymał Kajetan Matusiak. Osobowością Społeczną zostały Agata Barańska i Hanna Majewska. Osobowość Lingwistyczna została przyznana laureatce Zdolnego Ślązaka – Zuzannie Dudzie. Podczas uroczystości wręczono 9 statuetek dla osobowości sportowych. Zostali nimi: Grzegorz Janas, Kajetan Matusiak, Bartosz Skrzyński, Martyna Dżugaj, Maja Wodnicka, Julia Huryn, Tatiana Gierus, Zuzanna Duda oraz Kalina Wesołowska, Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5a i 6c, którzy fenomenalnie przedstawili scenkę z życia szkoły. Mamy nadzieję, że dobre wspomnienia ze szkoły zostaną z naszymi absolwentami na zawsze.