Polsko-niemieckie spotkanie w IGS Einbeck- tydzień pełen emocji, nauki i przyjaźni
Opublikowano w dniu
W dniach od 19 do 25 kwietnia 2026 uczniowie naszej szkoły razem z uczniami z partnerskiej szkoły w Dolnej Saksonii IGS Einbeck realizowali zaplanowany wcześniej wspólny projekt. Trwające siedem dni spotkanie było pełne wrażeń, refleksji i wspólnych doświadczeń. Uczniowie mieli okazję nie tylko poznać kulturę i historię regionu, wzbogacić wiedzę z obszaru nauk ścisłych, ale przede wszystkim nawiązać nowe znajomości i zbudować międzynarodowe relacje.
Więcej „Polsko-niemieckie spotkanie w IGS Einbeck- tydzień pełen emocji, nauki i przyjaźni”


