Czas świąt Bożego Narodzenia jest magiczny

Czas świąt Bożego Narodzenia jest magiczny, dlatego 17 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbyły się w klasach przedświąteczne spotkania. Wigilia to moment, aby pobyć razem, porozmawiać i spędzić czas w miłej atmosferze.  W naszych klasowych rodzinach przy świątecznie zastawionym stole były serdeczne życzenia i dzielenie się białym opłatkiem. Oczywiście najgrzeczniejsi zostali też obdarowani prezentami, które sprawiły każdemu dużo radości. Potem śpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i raczyliśmy się potrawami przygotowanymi dla nas przez rodziców.

Takie chwile w szkole nie tylko utrwalają znajomość najstarszych tradycji i zwyczajów świątecznych, ale również wzmacniają bliskie relacje między sobą.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia, radości i szczęścia. Oby ten  przyszły rok w szkole był dla nas stale tak pełny radości.