Dzień Pluszowego Misia

Powiększ obraz

Co roku, 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

Chcąc uczcić to niezwykłe święto uczniowie przynieśli w piątek do szkoły swoje ulubione „miśki”.
Na korytarzach  zrobiło się kolorowo i „misiowo”. Pluszowe maskotki towarzyszyły nam
w czasie przerw i na lekcjach. Uczniowie chętnie opowiadali o swoich maskotkach, rozwiązywali zagadki, krzyżówki, rebusy. Obejrzeli prezentację multimedialną przybliżająca historię pluszowego misia oraz jego święta. Przypomnieli sobie również  niektóre z filmów
z misiem w roli głównej. Na przerwach i zajęciach świetlicowych wykonywali misie różnymi technikami- były kolorowanki, wyklejanki, plastelinowe misie.Ogłoszony został także konkurs plastyczny pt: ” Mój przyjaciel Miś!”. Oto zwycięzcy, gratulujemy!: 
                                                  w kategorii klas starszych

I miejsceDuczmal Maurycy
II miejsce – Nicpoń Hanna
III miejsce – Ciepluch Judyta
                                      w kategorii klas młodszych  
I miejsce – Szydełko Bartłomiej
II miejsce – Dżugaj Nadia
III miejsce Walczak Martyna
Wyróżnienie- Mazur Olga, Zofia Głowacz,  Manulik Rafał