Gala finałowa festiwalu „JESTEM TWÓRCĄ –JESTEM STĄD”- 24.04.2024

24.04.2024 odbyła się tegoroczna gala finałowa festiwalu „JESTEM TWÓRCĄ –JESTEM STĄD”.

Wydarzenie to było okazją do spotkania się z młodymi ludźmi pełnymi pasji i twórczego zapału, które w sobie odkryli i którymi zdecydowali się z nami podzielić.

W gali wzięło udział 6 finalistów z Gminy Twardogóra ,którzy zaprezentowali swoje pasje, talenty i zainteresowania:

1.Antonina Gaber Szkoła Podstawowa w Goszczu- Jazda konna

2.Lena Stolarek- Szkoła Podstawowa w Goszczu- Sztuki walki – jiu jitsu

3.Lena Lizak-Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze- Malarstwo

4. Magdalena Pietrzykowska- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze- Słońce daje życie

5. Mateusz Pęcherz- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze-Sprzęt wojskowy

6. Michał Piech -Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze-majsterkowanie i lutowanie

Wszyscy finaliści otrzymali nagrody z rąk Pana Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra.

Serdecznie gratulujemy uczniom ich pasji ,zaangażowania i kreatywności.