JESTEŚMY WIELCY!

Zakończyła się I. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „My i RYBY – jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas“.

Komisja konkursowa, na czele z Panią Justyną Adamską, Dyrektorem Departamentu Pomocy Technicznej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, spośród 228 nadesłanych prac wybrała najlepsze prace i laureatów konkursu. Z naszej szkoły wpłynęły 44 prace

Z dumą informujemy, że wśród 9 laureatów z Dolnego Śląska znalazło się czterech z naszej szkoły: Eliza Leśniak, Magdalena Pietrzykowska, Hanna Kułakowska oraz Zuzanna Duda. Jedna uczennica, Daria Jędryczko, otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy Uczniom i Opiekunom – p. Danucie Deberze, p. Ewie Łysek, p. Bożenie Hołubka, p. Lili Gmyrek, p. Olenie Olszańskiej p. Ewie Prokop, p. Beacie Rumniak i p. Ewie Suchomskiej.