Liga Klas

1 czerwca podczas obchodów dnia dziecka, Samorząd Uczniowski, podsumował Ligę Klas.

W tych trwających cały rok szkolny zmaganiach, uczniowie zdobywali punkty w różnych zadaniach, które integrowały zespoły klasowe i rozwijały kreatywności, samodzielność oraz powodowały wiele zabawy.

Oto wyniki tegorocznej edycji.

Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 1000zł zdobyła klasa 5b (500 zł od RR oraz 500 zł od Pana Dyrektora), drugie miejsce i bon na kwotę 300 zł zdobyła klasa 4c oraz trzecie miejsce i nagrodę pieniężną w wysokości 200 zł otrzymała klasa 4a. Wielkie brawa za wytrwałą prace dla uczniów i za mobilizowanie dla wychowawcy. .

Ta edycja Ligi Klas okazała się wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz zostały nagrodzone 3 pierwsze miejsca, a klasy otrzymały bony pieniężne od Rady Rodziców oraz dodatkowo klasa 5b otrzymała 500 zł od p. Dyrektora, aby jeszcze bardziej docenić zaangażowanie uczniów. Nagrody te, uczniowie będą mogli wykorzystać np. podczas wspólnej wycieczki.