Półkolonie dla najmłodszych uczniów w okresie ferii letnich 2023

Powiększ obraz

Informujemy, że decyzją Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra wzorem lat poprzednich, zorganizowane będą gminne półkolonie dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Twardogóra. Celem jest zagospodarowanie czasu wolnego uczniom w atrakcyjny sposób oraz pomoc rodzicom w sprawowaniu opieki w okresie ferii letnich. Półkolonie będą dofinansowane przez Gminę.
Turnus dedykowany jest dla uczniów klas I-III i odbędzie się w terminie 26-30.06.2023 r, w budynku Szkoły przy ul. Św. Jadwigi 7.
Bezpośrednim organizatorem będzie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Twardogórze w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i naboru zostaną wysłane przez wszystkie szkoły gminne do rodziców poprzez dziennik LIBRUS.