Listopadowe podsumowanie działań Małego Samorządu

Miesiąc listopad Samorząd rozpoczął swoją działalność od włączenia się w organizację Dnia Postaci z Bajek. 5 listopada chętne dzieci przebrały się za ulubionego bohatera, przyniosły przedmiot z nim związany lub ulubioną  książkę.

Kolejne ważne wydarzenie miało miejsce 21 listopada – Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu dzieci z Samorządu Uczniowskiego wykonały plakaty promujące bycie życzliwym i zarażały innych dobrym humorem rozdając wesołe buźki na korytarzach szkolnych. Tego dnia wszyscy się uśmiechali:

22 listopada odbyło się Pasowanie na Uczniów z klas pierwszych. Samorząd Uczniowski również włączył się w obchody tego dnia i podczas uroczystego apelu rozdawał słodkości nowym kolegom i koleżankom witając  ich w gronie uczniów naszej szkoły:

Dzień Pluszowego Misia to święto uwielbiane przez wszystkie dzieci. Uczniowie z Samorządu współpracując z biblioteką szkolną zachęcali, aby w tym dniu chętni przynieśli do szkoły ulubionego pluszaka.  Było naprawdę miło i przytulnie:

To już wszystkie działania Samorządu Uczniowskiego w listopadzie. W grudniu znowu bierzemy się do pracy.