Najmłodsi lekkoatleci naszej szkoły w powiecie

Powiększ obraz

     Dnia 4 i 5 czerwca na Stadionie Miejskim w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Trójboju Lekkoatletycznym klas I-IV.

      We wtorek rywalizowali uczniowie klas I-II. Na sześć startujących drużyn nasi uczniowie uplasowali się na 3 miejscach. Natomiast w środę klasy III zajęły miejsce 3, a klasy IV            1 miejsce otrzymując tytuł Mistrza Powiatu. Klasy czwarte będą reprezentować naszą szkołę w strefie wrocławskiej.

Oto składy zwycięskich drużyn:

KLASY I : Suliga Blanka 1a, Kupijaj Hanna 1c, Mazur Amelia 1c, Nicpoń Aleksandra 1c, Lityńska Blanka 1d, Rogalski Robert 1a, Urbanek Maksymilian 1b, Hungier Alan 1c, Manulik Karol 1d, Pieczarka Mikołaj 1d.

KLASY II :  Kowalczyk Nadia 2b, Paciorkowska Marta 2c, Dobrowolska Hanna 2d, Domańska Zuzanna 2e, Kowalska Zuzanna 2e, Krasicki Adam 2e, Palma Franciszek 2a, Szczot Oskar 2a, Rądlewski Jakub 2b, Puchała Wiktor 2c.

KLASY III : Rumniak Jasmina 3a, Gąsior Zuzanna 3d, Jankiewicz Dorota 3d, Maksoń Jagoda 3d, Sobińska Klara 3d, Cierniejewski Stanisław 3a, Krywko Tomasz 3a, Wasicki Wiktor 3a, Pluta Ksawery 3a, Jarosik Adrian 3d.

KLASY IV :   Górowska Lena 4c, Procajło Pola 4a, Ryba Larissa 4a, Machnik Julia 4d, Kołeczko Nela 4d, Górowski Seweryn 4c, Boski Wiktor 4a, Wesołowski Kajetan 4a, Karbowniczak Igor 4a, Pieczarka Tomasz 4d, Charecki Fabian 4d.

Gratulujemy wszystkim uczniom miejsc na podium. Klasom czwartym życzymy rekordów życiowych w biegach skokach i rzutach na kolejnym etapie zawodów.