Półkolonie 2022

Powiększ obrazInformacje

Szanowni Państwo

Gmina Twardogóra wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz naszą Szkołą organizuje półkolonie w okresie ferii zimowych dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych (klas I-IV).

Turnus zorganizowany zostanie w terminie 31.01 do 04.02.2022 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Św. Jadwigi. Planowane godziny zajęć opiekuńczych – 9.00-15.00.

Odpłatność ze strony Rodziców/Opiekunów  wynosi  60 zł i obejmuje  pokrycie obiadów dla uczniów. Gmina pokrywa koszty opieki oraz organizacji zajęć, w tym sportowo-rekreacyjnych, kulturalnych, muzycznych itp.

Do wtorku 11 stycznia, do godz. 15.00 prosimy o wstępną deklarację udziału dziecka w półkolonii.

Do tych z Państwa, którzy zgłoszą wstępną deklarację zostaną przesłane szczegółowe informacje dotyczące organizacji półkolonii. Deklarację (imię, nazwisko dziecka, klasa ) należy przesłać na maila: ferie2022@sp2.twardogora.pl