Spotkanie online uczniów i nauczycieli z Integrierte Gesamtschule Einbeck – Republika Federalna Niemiec

Powiększ obraz

W piątek 23 kwietnia miało miejsce kolejne partnerskie spotkanie przedstawicieli naszej szkoły z zaprzyjaźnionymi nauczycielami i uczniami ze szkoły IGS Einbeck w Niemczech. W spotkaniu udział wzięło tym razem łącznie aż 20 osób. W czasie spotkania rozmowę przeprowadziły ze sobą obie panie Dyrektor: Sandra Friedrich z IGS Einbeck i Dorota Siemaszko-Babij z naszej szkoły.

Panie Dyrektor rozmawiały między innymi na temat bieżącej sytuacji związanej z nauczaniem w obu szkołach. Obecna była także pani Johanna Wolf razem z 7-miesięcznym synkiem Jacobem. Pani Johanna odpowiedzialna jest za organizację wymiany uczniów między naszymi szkołami. Uczniowie spędzili część spotkania na ruletce edukacyjnej w języku angielskim „Icebreaker- introduce yourself”.

Więcej informacji o zaprzyjaźnionej szkole (wirtualne zwiedzanie szkoły, wywiady z nauczycielami) pod linkiem ‘Wirtualny dzień otwarty szkoły IGS Einbeck’:

https://igs-einbeck.de/index.php?id=348