Sukces najmłodszych w Trójboju Lekkoatletycznym

Na stadionie lekkoatletycznym GOSiR Twardogóra dnia 23 czerwca 2021 roku zorganizowane zostały eliminacje finału Dolnośląskiego Igrzysk Dzieci Lekkoatletycznych zawodów klas 1-4. Uroczystego otwarcia dokonał wiceprzewodniczący SZS Adam Szymczak.

Naszą szkołę reprezentowały drużyny z klas pierwszych, drugich i trzecich, każda drużyna składała się z 10 zawodników 5 dziewczynek i 5 chłopców, w każdej kategorii wiekowej.

Uczniowie startowali w trzech konkurencjach: bieg na 60 metrów, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Najlepsze drużyny zostały udekorowane medalami, pucharami, dyplomami oraz koszulkami.

Nasza  szkoła uplasowała się na następujących miejscach:

W klasach pierwszych,  miejsce I.

Skład drużyny: Kęska Franciszka 1a, Procajło Pola 1a, Ryba Larissa 1a, Kajetan Wesołowski 1a, Górowska Lena 1c, Górowski Seweryn 1c, Wojciech Wieczorek 1c,  Wiktoria Kiełtyka 1 d, Jakub Grabowski 1 d, Tomasz Pieczarka 1d.

W klasach drugich, miejsce II.

Skład drużyny: Strojna Hanna 2a, Krawczyk Nikola 2a, Kikut Bartosz 2a, Głowacz Maja 2b, Cierniejewska Alicja 2c, Szczot Letycja 2c, Ziglewski Wiktor 2c, Trzeciak Mikołaj 2c, Kawałko Kacper 2d.

W klasach trzecich, miejsce III.

Skład drużyny: Wojnar Izabela 3a, Lityńska Roksana 3a, Pacan Nadzieja 3a, Sitek Adam 3a, Brynk Lena 3b, Łabuda Maja 3b, Leszczyński Krystian 3b, Komór Wiktor 3b, Szydełko Jakub 3b, Kubicki Igor 3b.

Zawody przebiegały w atmosferze sportowej rywalizacji i wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników.