SZKOLNY MISTRZ SUDOKU

Powiększ obraz

Dnia 19.01.2023r. odbyły się w naszej szkole- szkolne eliminacje do XIV Powiatowego Turnieju Sudoku.
      Celem konkursu było propagowanie łamigłówek logicznych oraz rozwijanie umiejętności logicznego myślenia. O zwycięstwie decydowała ilość zdobytych punktów i czas wypełniania karty.

      W klasach 1-3 zgłosiło się do turnieju 4 uczniów: Filip Ciepluch 2a, Blanka Łuczak 3a, Lena Górowska 3c, Franciszek Kołek 3c. Zwycięzcami zostali I miejsce Filip Ciepluch 23 pkt. czas rozwiązywania 22 minuty oraz II miejsce Blanka Łuczak 23 pkt. czas 36 minut.
Filip z Blanką będą reprezentować naszą szkołę na etapie powiatowym w kategorii klas 1-3, który odbędzie się w lutym w oleśnickim PCEiK. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Życzymy powodzenia na etapie powiatu.