„Tydzień Sportu” dla klas 1-3

Powiększ obraz"Tydzień Sportu" dla klas 1-3

Właśnie minął „ Tydzień Sportu ” dla klas 1-3 (15 – 19 luty). W ramach lekcji Sprawnego Dolnoślązaczka reprezentacje klas rywalizowały w pięciu różnych konkurencjach. Klasa wystawiała drużynę reprezentacyjną 10 – osobową ( 5 dziewczynek, 5 chłopców).

A z pozostałych- 10 uczniów – tworzona była drużyna rywalizująca. Czas każdej konkurencji był mierzony i na tej podstawie były przyznawane punkty. Rywalizacja odbywała się w kategoriach klas pierwszych, drugich i trzecich. W piątek podsumowano wyniki. Oto one:

  • Klasy 1- równorzędne I miejsce – 1a, 1c; II miejsce – 1 d; III miejsce- 1b
  • Klasy 2- I miejsce- 2a; II miejsce 2d; III miejsce – 2c; IV miejsce- 2b
  • Klasy 3- I miejsce- 3b; równorzędne II miejsce – 3d, 3a; III miejsce- 3c

Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez panie dyrektor. Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!