Zakończenie roku szkolnego

Powiększ obraz

Każde zakończenie roku szkolnego jest wyjątkowe i niepowtarzalne, zwłaszcza dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Podobnie było w piątek, 21 czerwca, gdy o godz. 09.15 w sali gimnastycznej rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku 2023-2024 przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu  głos zabrał dyrektor szkoły, pan Paweł Olszański. W swoim wystąpieniu podsumował krótko mijający rok szkolny, podziękował nauczycielom za zaangażowanie, pogratulował uczennicom i uczniom, wiele ciepłych słów skierował pod adresem dzieci z klas trzecich, które kończą pierwszy etap edukacji i życzył im samych sukcesów w kolejnym etapie ich edukacyjnej podróży. Złożył także wszystkim najlepsze życzenia udanych, radosnych, pełnych słońca i beztroski wakacji. Uroczystość uświetniły występy uczniów klasy 1c, 1 d oraz szkolnego zespołu muzycznego. Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!