Zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”

Powiększ obrazInformacje

Szanowni Państwo,

Od 10 października (poniedziałek) wprowadzamy nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”. Rejestracja jest już uruchomiona.

Rejestracja jest możliwa na naszej stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie.

W aplikacji będzie obowiązywał MIESIĘCZNY SYSTEM zamawiania posiłków – poniżej szczegóły:

  • zamówienia na PAŹDZIERNIK 2022 należy złożyć maksymalnie do 15.10.2022 (po tym terminie nastąpi blokada zamówień na ten miesiąc). Zamawianie i anulowanie posiłków do 15.10. jest możliwe do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku.

    Po tym terminie będą Państwo mieli tylko możliwość anulowania zamówionych posiłków do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku.

  • zamówienia na LISTOPAD 2022 oraz kolejne miesiąca należy składać maksymalnie do 4 dnia miesiąca na dany miesiąc (po tym terminie nastąpi blokada zamówień), np. : zamówienia na listopad składamy do 4.11.

    Niezmiennie anulowanie posiłków będzie możliwe codziennie do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

  Jak to zrobić:

  • w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.
  • następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką 
  • kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”
  • pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do dostawcy posiłków, również poprzez zakładkę „Pomoc”.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl