Zebranie z rodzicami

Dyrekcja oraz nauczyciele i wychowawcy zapraszają rodziców na konsultacje indywidualne. Spotkania z nauczycielami dla rodziców uczniów uczęszczających do klas 4-8 w budynku przy ulicy Stefana Batorego rozpoczną się od godziny 16.30 we wtorek 14 grudnia 2021r. Spotkania konsultacyjne z wychowawcami i nauczycielami dla rodziców uczniów uczęszczających do klas 1-3 w budynku przy ulicy Św. Jadwigi rozpoczną się od godziny 16.30 we środę 15 grudnia 2021r. Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji do godziny 18.00. Przydział sal lekcyjnych ,w których nauczyciele będą udzielać indywidualnych informacji umieszczony zostanie na stronie internetowej szkoły . W związku ze stanem epidemii prosimy o zachowanie zasad: dystans, dezynfekcja, maseczka w przestrzeniach wspólnych.