Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Oleśnicy-działania wspomagające uczniów i rodziców

Powiększ obraz

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz prowadzonym zdalnym nauczaniem specjaliści Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Oleśnicy przygotowali szereg materiałów wspomagających uczniów oraz rodziców w tej trudnej sytuacji.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z tematyką przedstawioną w przygotowanych prezentacjach.

Materiały można znaleźć na stronie internetowej Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Oleśnicy zppp.olesnica.pl w zakładce Strefa dla rodzica. W tym miejscu będziemy systematycznie zamieszczać kolejne materiały.
Ponadto przypominamy, że cały czas aktywny jest numer telefonu 798 434 049.
Pod tym numerem w każdy wtorek w godzinach 14.00 – 16.00 można uzyskać pomoc, konsultację, poradę psychologiczną.
Linia jest dostępna dla wszystkich osób potrzebujących.
W celu ułatwienia uczniom, rodzicom oraz nauczycielom kontaktu ze specjalistami Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Oleśnicy na stronie internetowej zppp.olesnica.pl, Kontakt do pracowników umieszczone zostały numery telefonów oraz adresy e-mailowe.