30 września 2021 roku obchodziliśmy Dzień Chłopca. Głównym celem tego święta jest uczenie nawiązywania bliskiego, serdecznego kontaktu z rówieśnikami, okazywanie sobie życzliwości i koleżeństwa.

Jak co roku dziewczęta z poszczególnych klas stanęły na wysokości zadania. Zaplanowały obchody, które na pewno pozostaną w pamięci naszych Panów. Nie zabrakło więc życzeń, drobnych upominków, własnoręcznie wykonanych smakołyków, wspólnego biesiadowania, klasowych gier i zabaw. W każdej klasie pojawiły się również przedstawicielki żeńskiej części Samorządu Uczniowskiego, które złożyły chłopcom serdeczne życzenia i obdarowały słodkim co nieco. Wielu Panów tego dnia pojawiło się w szkole w eleganckich krawatach i muszkach. Zabawa była przednia, a wspólnie spędzony czas utwierdził wielu uczniów w tym, że tworzą zgrany zespół.
          Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia!