Książki na wakacje

Powiększ obraz

Nigdy, w żadnym innym momencie roku szkolnego, słowo „lektura” nie brzmi tak przyjaźnie, jak podczas wakacji! Sama myśl, że wcale nie trzeba, że nikt nie będzie robił sprawdzianu ze znajomości treści, sprawia, że dzieci chętniej sięgają po książkę, a jeśli dodatkowo będzie to historia arcyciekawa, istnieje duża szansa, że zaczytany młody człowiek nie zorientuje się, że przyszedł wrzesień. 

           Dobra książka dla każdego może oznaczać coś innego. Wszyscy mamy różne upodobania. Niektórzy wolą zaczytywać się w fantastyce, inni w kryminałach, a jeszcze inni w fabularyzowanej literaturze faktu. Jeśli więc szukacie ciekawej książki na czas wakacji, mamy dla Was kilka tytułów, po które warto sięgnąć! 
                                                                         Bawcie się dobrze i zaczytajcie się bez granic! 

książki dla dzieci na wakacje 2020 | Bajkochłonka
KSIĄŻKI Z PRZYSZŁOŚCI CZ.23 | Bajkochłonka
10 najlepszych książek na lato! – Book Geek
Książki dla nastolatek - co czyta młodzież? Nowości wydawnicze. Bestsellery  i książkowe nowości dla młodzieży. Co warto przeczytać? - Książki – nowości  wydawnicze i książki, które warto przeczytać m.MowimyJak.pl