Nowy rok szkolny, nowa wyremontowana szkoła.

Powiększ obraz

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 wraz z oficjalnym otwarciem budynku po generalnym remoncie, niewątpliwie zapisze się na karty historii naszej szkoły.

4 września przywitaliśmy uczniów klas 1-3, ich rodziców oraz zaproszonych gości. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć osób, które przyczyniły się do poprawienia warunków technicznych naszej szkoły. Przybyli goście – pan Krzysztof Maj – członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra pan Paweł Czuliński wraz z Radnymi Rady Miasta, pan Aleksander Król – kierownik referatu infrastruktury technicznej, pani Anna Lorek – kierownik referatu funduszy, promocji i rozwoju, wykonawcy inwestycji – państwo Jolanta i Wiesław Lenda, firma „Ładne Wnętrza”, przewodniczący Rady Rodziców, pan Szymon Wlazło. Dyrektor szkoły – pan Paweł Olszański wraz z wicedyrektorkami panią Marią Lidią Gerus, panią Magdaleną Jaworską i gronem znakomitych gości oficjalnie przecięli symboliczną wstęgę, by uroczyście rozpocząć rok szkolny w nowych okolicznościach.
             Niech rozpoczynający się rok szkolny spełni nadzieje, przynosi radość z każdego osiągniętego celu, codziennie daje nowe siły. Wakacje zakończone, a nowy rok szkolny 2023/2024 uważamy za otwarty.