Udany występ uczniów w konkursie wiedzy w ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Bardzo dobrze spisali się uczniowie naszej szkoły podczas powiatowych eliminacji ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Oleśnicy. Konkurs rozegrany został w Dobrzeniu 26-27.04.2023 r.

Zarówno w grupie młodszej (klasy 5), jak i starszej (klasy 6) Nasi uczniowie okazali się najlepsi na etapie gminnym. Na etapie powiatowym II miejsce zajęła drużyna w składzie Robert Jankiewicz, Martyna Lizak i Antoni Pelc (wszyscy 6c), którzy bardzo niewiele ulegli drużynie gospodarzy z Dobrzenia i te dwie ekipy bardzo wyraźnie pokonały pozostałe reprezentacje z powiatu. Miejsce IV zajęła grupa młodsza w składzie Krystian Leszczyszyn, Maja Łabuda, Maja Piech, Jakub Szydełko (wszyscy 5b). Obie drużyny przygotowywała do konkursu Pani Jolanta Bury.

Gratulujemy!