Program „Edukacja dla Doliny Baryczy”- I miejsce

Powiększ obraz

Nasz szkoła uzyskała I miejsce za wyróżniającą się aktywność w realizacji programu „Edukacja dla Doliny Baryczy” za rok szkolny 2018/2019.

Jako nagrody otrzymaliśmy bon na sześć nagród- pomocy dydaktycznych-  z zasobów DB. Na V Forum w Żmigrodzie nasi nauczyciele odebrali liczne dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody specjalne – produkty regionalne i zaproszenie na kolację dla dwóch osób z różnych restauracji z certyfikatem „Dolina Baryczy poleca”.

Taki upominek otrzymała nasza szkolna koordynatorka programu p. Bożena Hołubka. Szkoła nasza otrzymała wyróżnienie dla najaktywniejszych placówek oświatowych i ośrodków edukacji pozaszkolnej w następujących kategoriach:

  1. Liczba zamieszczonych zasobów w przeliczeniu na oddziały klas.
  2. Różnorodność zasobów.
  3. Liczba uczniów korzystających z oferty ośrodków edukacji pozaszkolnej.
  4. Wykorzystanie pomocy edukacyjnych pozyskanych w ramach programu.
  5. Udział w działaniach sieciujących, między innymi Wyjątkowych Inicjatywach Edukacyjnych.
  6. Systematyczny monitoring za pomocą portalu www.edukacja.barycz.pl.