Szkolne Targi Edukacyjne 2022

5 kwietnia 2022 r. w murach naszej szkoły odbyły się Szkolne Targi Edukacyjne 2022. Swoją ofertę dla uczniów klas ósmych przedstawiły szkoły: I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy; II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Twardowskiego w Oleśnicy; Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie; Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Oleśnicy; Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sycowie; Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jarosława Iwaszkiewicza w Twardogórze;  Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Orła Białego w Międzyborzu oraz Technikum Leśne w Miliczu. Była możliwość porównania ofert szkół, spróbowania kuchni molekularnej, porozmawiania z dyrekcją, nauczycielami oraz uczniami zaproszonych szkół.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia oraz za tak liczne odwiedziny.

Doradcy zawodowi.